Zlaté křeslo za více než 12 miliónů korun

Ne vždy jsou luxusní věci decentní a nenápadné. Dokonalým příkladem tohoto rčení je zlaté křeslo od francouzské společnosti Harow. Velmi neobvyklý je i tvar lebky, který naznačuje, že v tomto domě pravděpodobně bydlí velmi excentrický člověk nebo šílený padouch minimálně z Jamese Bonda.

luxusni zlaty nabytek

Zlatý trůn tvoří ocelový rám a struktura ze skelné tkaniny. Ačkoliv se může zdát použití skelných vláken chybou z důvodu pevnosti, obavy jsou zcela zbytečné. Nemluvě o pozlacení 24 karátovým zlatem, které celému skeletu dodává nejen na pevnosti, ale také na exkluzivním vzhledu. O pohodlnost není nouze, protože z druhé strany lebky naleznete pohodlné „hnízdo“ z luxusního černého sametu. A teď přichází to nejtěžší rozhodnutí. Jakou stranou sedačku umístit?

Harow - luxusní zlatý nábytek

Pokud zvolíte klasický posed čelem k hostům, přijdete o monument lebky. Takže pokud chcete na někoho opravdu zapůsobit a rádi si hrajete na „zloducha“, musíte sedět zády k hostům. Ačkoliv je myšlenka kompletní nábytku ze zlata lákavá, představa že musíte stěhovat několik stovek kilogramů třeba při luxování Vás určitě moc nepotěší. Z tohoto hlediska je ocelová konstrukce se strukturou ze skelných vláken pozlacených 24 karátovým zlatem, tou nejlepší možností. Preciznosti je docíleno hlavně díky ruční výrobě zkušených řemeslníků a získaným znalostem. Nejedná se totiž o první vyrobené křeslo, ale v pořadí druhý počin. První model byl uveden na trh v již polovině roku 2014.

Nábytek ze zlata - Harow

Takže jestli opravdu chcete luxusní nábytek ze zlata ve tvaru lebky, musíte se vypravit do Paříže do společnosti Harow. Za cenu 500 000 dolarů (cca 12 500 000 Kč) získáte rozhodně unikát.

Harow - luxusní nábytekluxusni zlaty nabytek

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář