Yves Saint Laurent Sparkle Clash

Právě včas. Dalo by se říci, že si společnost YSL nemohla vybrat příhodnější okamžik k představení své nové řady Yves Saint Laurent Sparkle Clash. Celá kolekce obsahuje speciální mix make-upu a parfémů, jejíchž cílem je dráždit a nakonec přemoci vaše smysly. Celou reklamní kampaň pak zaštiťuje svůdná Cara Delevigne.

nova-kolekce-yves-saint-laurent-sparkle-clash

Kolekce obsahuje paletu stínů a zvýrazňovačů ideálních k vytvoření dokonalých super elegantních linek, které můžete používat jak v průběhu dne tak i v pozdějších hodinách na galavečeru. Světlé a zároveň diskrétní odstíny zlaté a béžové, se zde elegantně mísí s večerními odstíny fialové švestky nebo kovové červené. Pokud jste si mysleli že nemůžete vypadat elegantně stejně jako dámy na červeném koberci, s novou kolekcí Sparkle Clash si to myslet přestanete. Hollywoodský look, noblesnost a svůdnost jsou teď vaší novou zbraní.

yves-saint-laurent-black-opium-sparkle-clash-limited-edition

Rtěnka, lak na nehty a lesk na rty jsou také vyhotoveny ve zlatém a stříbrném odstínu. Stejně jako zlaté oční stíny se zlatými flitrami. Vlastně pokud se podíváte na obal nové kolekce, uvidíte celou barevnou paletu odstínů, které jsou obsaženy. A stejně tak jako tomu bylo u předchozích sad od společnosti YSL, i aktuální kolekce Sparkle Clash obsahuje tři nejlepší parfémy pro dámy. Těšit se můžete na Yves Saint Laurent Black Opium Sparkle Clash Limited Edition (parfémovaná voda), toaletní vodu Black Opium Sparkle Clash Collector Edition a originální parfém Mon Paris Sparkle Clash Limited Edition osázen více než 100 krystaly Swarovski.

Ve většině obchodů je kolekce již vyprodána, ale pár kousků ještě „ukořistit“ lze. Máte tedy nejvyšší čas napsat Ježíškovi.

vune-ysl-mon-paris-sparkle-clash-limited-edition toaletni-voda-black-opium-sparkle-clash-collector-edition

071_YSL16071348701_CHRISTMAS_RPC_SPARKLE_CLASH_210X297.tif

mon-paris-sparkle-clash-limited-edition parfem-mon-paris-sparkle-clash-limited-edition-ysl

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář