Vodka –Tigre Blanc

Vodka je jako produkt nejvíce spojována s Ruskem, takže pokud se dozvíme, že vznikla nová ultra-prémiová vodka v jiné zemi, přijde nám to lehce překvapující. Zvláště, pokud je touto zemí Francie, která je známa především svými kvalitními víny a šampaňským.

Určitý patriotismus francouzských značek se samozřejmě projevil i zde. A proto je Vodka Tigre Blanc vyrobena ze sta procent pouze z pšenice v regionu Cognac. Následná šestinásobná destilace je jakýmsi standardem mezi kvalitním alkoholem nejen v této zemi.

Opravdu mírně nasládlá chuť je podepřena jemnou vůní citrusů a květin s nádechem rostoucí trávy. Konzumace čistého destilátu zaručuje kvalitní prožitek, ale také v kombinaci s jiným alkoholem nebo v míchaných nápojích nebudete o skvělou chuť ochuzeni.

Destilát je uchováván ve výrazné bílé láhvi zdobené zlatem a tygřími pruhy. Cena za láhev činí 102 dolarů (cca 2070 Kč).

Tigre Blanc - Luxury French Vodka Tigre Blanc - Luxury French Vodka Tigre Blanc - Luxury French Vodka Tigre Blanc - Luxury French Vodka

Koukněte také na

Jan Becher − Pernod Ricard oficiálním distributorem irské single pot still whiskey REDBREAST

Společnost Jan Becher − Pernod Ricard se stala oficiálním distributorem nejprodávanější irské single pot still …

Napsat komentář