Vertu Signature Touch

Po úspěšném modelu Vertu Constellation přichází anglický výrobce luxusních telefonů s novým modelem Vertu Signature Touch.

Vertu Signature Touch spojuje to nejlepší z technologií ve své třídě a precizní ruční práci z výběrových materiálů jako je ručně opracovávaná telecí kůže či Titan odolnosti číslo 5. Vrcholný smartphone společnosti Vertu nabízí reproduktory Bang & Olufsen s technologií Dolby ® Digital Plus které vytváří „virtuální“ prostorový zvuk. O fotografie se postará čočka od certifikované společnosti Hasselblad. Samozřejmostí zůstává kompletní portfolio služeb Vertu jako je Dedicated Concierge, Vertu Life a bezpečnostní opatření Vertu Certainty.

Vertu Signature Touch 6

Nyní s více než deseti lety zkušeností s tvarováním, řezáním, leštěním, se stává Vertu předním světovým odborníkem v oblasti osazování mobilních zařízení safírovým sklem. Odolné o nic méně než diamant, rezistentní proti poškrábání a opticky nádherné, takové je safírové sklo na telefonu Vertu Signature Touch. Díky několika multi-vrstvám skla přes 4,7-palcový HD display, je obrazovka skvěle čitelná i za přímého slunce a s minimálními odlesky.

Vertu Signature Touch staví na původních charakteristických rysech předchozích modelů. Ovšem nové zařízení je štíhlejší a designově „čistší“. Zakomponování ovládacích prvků vedle keramického loga firmy, umocňuje postavení značky na trhu.

„Mužný“ styl telefonu je ještě více zvýrazněn silným titanovým pláštěm, který kombinuje kartáčovaný a jinde zase lesklý leštěný povrch. Display s vysokým rozlišením je kryt 5,1-palcovým 118 karátovým safírovým sklem páté generace. Vertu využívá safírových skel již od konce devadesátých let a neustále tuto technologii vyvíjí a posouvá vpřed.

Vertu Signature Touch 2

Signature Touch je výkonný moderní smartphone, který v tenkém těle ukrývá řadu výtečných funkcí. Stereo reproduktory Bang & Olufsen s technologií Dolby ® Digital Plus, display s jemností 473 dpi – což je nejvyšší HD rozlišení dostupné pro rozměr 4,7 palce a kvalitní čtyř-jádrový procesor Qualcomm ® Snapdragon ™ taktovaný na frekvenci 2,3 GHz.

Na obrazovce a fotoaparátu, které tvoří nedílnou součást smartphonu, spolupracovala Vertu se světové proslulou společností Hasselblad, patřící mezi největší profesionály v segmentu fotografických zařízení.

Vertu Signature Touch 1

Ředitel výzkumu a vývoje společnosti Vertu, Neil Hooper, řekl „Většina telefonů přijde do určitého regionu v oblasti prodeje, takže když s nimi budete cestovat, nemohou efektivně pracovat na jiném trhu. Zákazníci Vertu jsou opravdu globální, proto chceme, aby mohli využívat kvalitních hovorů ať jsou kdekoli. Toho dosáhneme tím, že zajistíme širokou škálu frekvencí, včetně nejnovějších 4G sítí, než jakýkoliv jiný na trhu dostupný telefon. Bez ohledu na to, kde naši zákazníci cestují, získávají skvělé pokrytí prostřednictvím jejich Signature Touch.“

Vedle vynikajícího zvuku, vysokého výkonu, výtečného displaye, nabízí Vertu Signature Touch bezdrátové nabíjení, NFC a nejnovější systém Google Android™ 4.4 (KitKat).

Vertu Signature Touch 5 Vertu Signature Touch 4 Vertu Signature Touch 3 Vertu Signature Touch 2 Vertu Signature Touch

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář