Vertu Signature Touch Lizard

Nové barevné variace pro model Signature Touch Lizard uveřejnila tento týden společnost Vertu. K černým a tmavě modrým modelům se přidá variace Night Forest, vyvedena v nádherném tmavě zeleném odstínu a varianta Dark Scarlet v kaštanovém červeném dřevu.

Vertu Signature Touch Lizard nejsou jen nádherné telefony se skvělými hardwarovými specifikacemi ale také nekompromisní servis. Za ceny od 8 400 Euro (cca 230 000 Kč) získáte 24 hodinový concierge servis, pozvánky do VIP a soukromých klubů pro „smetánku“ a téměř jakoukoliv pomoc na telefonu.

Smartphone Vertu Signature Touch Lizard Night Forest

Sofistikovanost v každém detailu je zapříčiněna nejen díky preciznímu zpracování, ještěří kůži ale také díky technice tohoto luxusního smartphonu. Optimalizovaný čtyř-jádrový procesor Snapdragon 801 s frekvencí 2,3GHz dokáže vykreslit informace na 4,7“ FullHD displeji během okamžiku. Konektivita všech frekvencí LTE nebo Wi-Fi zajistí, že ani v nejodlehlejší části světa nebudete bez připojení k internetu. Dotykový display je navíc ochráněn safírovým sklem, takže přístroj snese i nepatrně horší zacházení.

Za zmínku určitě stojí spolupráce se společností Hasselblad, která pomáhala s vývojem fotoaparátu, nebo společnost Bang & Olufsen, která se postarala o veškerý zvuk přístroje (Dolby Digital Plus).

Luxusni telefon Vertu Signature Touch Lizard Dark Scarlet

Každý model Vertu Signature Touch je dodáván s anti-virusovým programem a řešením proti krádeži od společnosti Kaspersky. Navíc také získáte vlastní šifrované komunikační kanály Silent Circle. Pokud se pohybujete ve vyšších kruzích, je poslední zmíněná funkcionalita více než vítaným pomocníkem.

Nová kolekce Vertu Signature Touch Lizard přichází s cenovkou 9 400 Euro (cca 256 000 Kč) a po objednání bude každý kus vyráběn na zakázku. Takže pokud například chcete do přístroje přidat diamanty, drahé kovy nebo telefon více přizpůsobit Vašemu stylu, vypište požadavky do objednávkového formuláře.

Objednávat můžete v butiku Vertu nebo na stránkách Vertu.com.

Vertu Signature Touch Lizard Night Forest Smartphone Vertu Signature Touch Lizard Dark Scarlet VErtu Signature Touch Lizard Dark Scarlet

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář