Vertu Signature for Bentley

Již dříve jsme vás informovali o spolupráci automobilky Bentley a společnosti Vertu při vzniku mobilního telefonu, založeného na platformě Vertu Signature Touch. Vertu for Bentley, jak se předchozí mobilní telefon jmenoval, ostatně nemá k novince příliš daleko.

Společnosti se rozhodli pro další spolupráci a vzniká tak nový mobilní telefon „Vertu Signature for Bentley“ který se navrací ke kořenům tlačítkových luxusních přístrojů. Představen bude na automobilové slavnosti Goodwood Festival of Speed a do prodeje půjde až 18 září tohoto roku.

Luxusni telefon Vertu Signature Bentley

Precizní ruční práce a řemeslný um lze vypozorovat z každé části přístroje. Neuvěřitelný smysl pro detail je jen odrazem zákazníků společnosti Bentley a Vertu, kteří za své peníze chtějí vždy to nejlepší. A to také dostanou.

Za cenu 14 500 liber (cca 557 000 Kč) získáte tlačítkový telefon vybaven 2“ displayem s rozlišením QVGA, 4GB interní paměti, možnost připojení přes Wi-Fi, Bluetooth v2.0 nebo WCDMA. Jádro telefonu funguje na starším systému Nokia Series 40, což jistě není kdovíjaká technologická novinka, ale jelikož si nekupujete smartphone tak to nevadí. Co dělá telefony Vertu výjimečné je ruční práce a použité materiály. Můžete si svůj přístroj ozdobit smaragdy, diamanty, nechat vyrobit z ryzího zlata, doplnit platinou a celý telefon zakrýt safírovým sklem. Meze jsou pouze ve vaší fantazii.

Vertu Signature for Bentley přichází v kombinaci broušené nerezové oceli s elegantním vroubkováním – přesně takové, jaké naleznete na tlačítkách ve svém Bentley. Doplněno černou prémiovou telecí kůží Beluga s výrazným prošíváním a uhlíkovým vláknem v okolí zadního reproduktoru. Samozřejmě pokud vám stávající konfigurace nevyhovuje, můžete si vybrat z několika barevných odstínů kůže, prošití, ocelových nebo safírových tlačítek popřípadě zvolit typ středového ovládacího drahokamu. K dispozici je černý diamant, modrý safír, rubín, oranžový safír nebo klasický bílý diamant.

Luxusni telefon Vertu Signature for Bentley Vertu Signature for Bentley

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář