Vertu for Bentley

Rok 2014 byl pro značku Vertu do jisté míry náročný. Po té, co společnost představila několik nových modelů, zvláště smartphonů, začala poptávka po telefonech Vertu stoupat. A nejen po telefonech ale také po partnerství s tímto britským výrobcem.

Nejnovějším počinem ve spolupráci s automobilkou Bentley je vytvoření limitované edice telefonu „Vertu for Bentley“. Pokud si dobře vzpomínáte, v červenci jsme přinesli informaci o propojení značky Vertu a Bentley v rámci dohodnuté pětileté spolupráce. A nový telefon „Vertu for Bentley“ je dílem tohoto společného úsilí.

Limitovaná edice je založena na modelu Vertu Signature Touch, který vznikl v pouhých 2000 kusech s cenovkou ve výši 12 500 € (cca 344 000 Kč). Nový smartphone běžící na systému Android „Vertu for Bentley“ je téměř celý obalen v telecí kůži a naplněn obsahem Bentley. Naleznete zde exkluzivní aplikaci Bentley pouze pro tento telefon, tapety, unikátní 3D animaci při spuštění a to vše doplněno logem Bentley na přední straně.

Technické specifikace uvádějí 4,7 palcový Full HD display překryt safírovým sklem, procesor Qualcomm Snapdragon 801 SoC, 64 GB vnitřní paměti a 13 Mpix fotoaparát s duálním LED bleskem. Stereo reproduktory, podpora frekvencí všech sítí, LTE a samozřejmostí je také bezdrátové nabíjení Qi. Přístroj běží na systému Android 4.4 KitKat.

DEPJ8_signature_touch_front_bentley_blk DEPJ8_signature_touch_rear_bentley_blk DEPJ8_signature_touch_bentley_side_left_blk DEPJ8_signature_touch_bentley_side_right_blk DEPJ8_vertu_bentley_couple

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář