Vertu Constellation

Kdysi dávno, byly telefony Vertu ztělesněním luxusu, předně díky funkci 24/7 concierge.
Stejně jako telefony BlackBerry jsou určeny pro obchodníky, telefony Vertu jsou jedním z produktů, které zkrátka musíte mít. Zvlášť když mají velkou oblibu u sportovních hvězd, celebrit nebo schopných podnikatelů.
Telefony Vertu nebyly nikdy vybaveny nejlepšími fotoaparáty a ani nejlepším rozlišením displaye. Ale když většina telefonů byla vyrobena z plastu, Vertu byl vyráběn z ocele, titanu, nerezu, stříbra, zlata nebo i karbonového vlákna. Místo klasických tlačítek jste nalezli broušené drahokamy a polodrahokamy.
Když přisel na trh Apple iPhone, všechno se změnilo. Byl zde telefon, který byl žádoucí, hezky vypadal a nabízel snadný přístup k internetu nebo mnoha aplikacím. Byl velmi úspěšný, a proto se ve Vertu, dříve dceřiné společnosti firmy Nokia, museli vrátit zpět k rýsovacímu prknu.
V současné době funguje společnost Vertu jako samostatný podnik a její nejnovější mobilní telefony, které stále staví více na kvalitu než hardware, používají systém nově systém Android. Systém s integrovanými službami concierge přesně na míru zákazníkovi. Díky tomuto propojení získáte nejen vysoce nadstandartní servis, ale také pozvánky na nejrůznější „tajné“ akce, které společnost Vertu se svými partnery vyjednala.

Poslední model společnosti, Vertu Constellation není vyjímkou.
Nemůže se sice chlubit parametry jako třeba Samsung Galaxy S IV, ale pokud jde o výkon, je vybaven dvoj-jádrovým procesorem o frekvenci 1,7 GHz a vnitřní 32 GB pamětí.
Tělo není vyrobeno z plastu, ale přímo z titanu, který je pevnější, lehčí a dražší než ocel.

Diplay o úhlopříčce 4,3 – palce a HD rozlišení 720p není nikterak výjimečný. Co ale výjimečné je, je safírové sklo, které display chrání.

Telefon je také k dispozici ve více barevných variantách a je potažen nejkvalitnější telecí kůží.
Základní model Vertu Constellation se prodává za 4 900 Euro (zhruba 130 000 Kč).

vertu-constellation1 vertu-constellation2

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář