Vamizi Island – soukromý ostrov

Při nedávné volbě nejlepších hotelů, se hotel na soukromém ostrově Vamizi Island probojoval jako nejoblíbenější.

Nachází se v souostroví Quirimbas a Archipelago v severním Mosambiku. Na ostrově naleznete pouze třináct romantických dřevěných vilek. Všechny jsou rozmístěny v těsné blízkosti vody a podélně u jedné z nejkrásnější pláže světa.

Jedná se o skrytý klenot, toto nádherné pobřeží totiž navštívilo opravdu jen velmi málo turistů. Zkrátka jen ti, kteří věděli, že něco takového existuje pouze od svých známých.

Vamizi Island se nachází v souostroví Quirimbas, což je řetězec 32 korálových ostrovů, který se rozkládá zhruba na 200 kilometrech podél severního pobřeží Mosambiku z Pemba do Rovuma, přírodní hranici mezi Tanzanií a Mosambikem.

Každá vila má vlastní soukromou pláž, proto Vás nebude opravdu nikdo vyrušovat. Vily se nachází 70 až 100 metrů od sebe, soukromí je tedy dostatečně zabezpečeno. Díky skupinkám ptáčků a opičkám se určitě nebudete cítit samy.

Na luxusní hotel na ostrově Vamizi Island létají pravidelně charterové lety z Dar Es Salaam nebo Pemba. Pokud máte zájem o soukromý let, vzletová dráha na Vamizi Island je k dispozici za 15 minut jízdy člunem od hotelu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář