Užijte si podzim v teple – The Oberoi, Bali

Čím dál více začíná na území České republiky pršet, foukat silný vítr a počasí není zrovna dvakrát příznivé. Není se co divit, léto je už za námi a máme tady podzim. Takže co si ty letní měsíce ještě trošku nenatáhnout a nevyrazit třeba na Bali, do luxusního a zároveň přátelského rezortu The Oberoi?

Bali je po celém světě známo svojí nádhernou přírodou a kulturní historií, proto si můžete pobyt skutečně užít a to zejména díky 6 hektarům přírody, kde je rezort The Oberoi zasazen. Velikost tohoto luxusního rezortu je zejména díky tomu, že byl prvním ubytovacím zařízením na tomto ostrově.

The Oberoi, Bali

Ať už si vybere pokoj nebo samotnou vilu, můžete si být jisti, že pobyt v této panenské přírodě bude rozhodně nezapomenutelný. Částečně tomu také napomáhá nadstandardní servis služeb, neuvěřitelný komfort a pohodová přátelská atmosféra celého personálu. Pokud musíte na dovolené občas pracovat, nemusíte se bát, že byste byli mimo dosah civilizace a spojení se světem. Satelitní televize, vysokorychlostní internet je zde standardem. Stejně jako klimatizace nebo soukromý bazén jen pro Vaši potřebu.

Pokud se rozhodnete jít na pláž, stačí ujít pár kroků a nacházíte se na jedné z nejoblíbenějších pláží ostrova Bali – Seminyak. Vzhledem k světové orientaci si vychutnáte ty nejkrásnější západy slunce, jaké jste kdy viděli.

The Oberoi - Bali

Při objednání ubytování doporučujeme hlavně soukromou luxusní vilu. Každá je totiž vybavena vlastní krytou zahradou, kde si užijete dostatek soukromí, a hlavně balkónem ze kterého si vychutnáte ranní kávu a nádherný výhled při pozorování slunce nad Indickým oceánem. No a pak jsou zde samozřejmě soukromé bazény, kde si po náročném dni dokonale a v naprostém soukromí odpočinete.

Luxusní dovolená Bali

Na druhou stranu od vody, směrem ke kopci naleznete veškeré zázemí, které potřebujete nebo chcete. Balijské masáže, fitness centrum, sauna, tradiční medicína a léčebné rituály s prastarými technikami, minerální bahenní zábaly nebo třeba terapie horkými kameny. Po báječných SPA procedurách se vypravíte do luxusní restaurace, kde Vám nabídnou vybrané indonéské jídlo, tradiční balijské pokrmy, nebo kontinentální kuchyni.

Ceny se pohybují od 9 000 Kč za noc, což vzhledem k luxusu a nádheře jakou rezort The Oberoi Bali nabízí je téměř zadarmo. Objednávejte na stránkách Booking.com.

Dovolena na Bali Luxusní dovolená na Bali Dovolena Bali líbanky na Bali Bali The Oberoi Luxusní masáže Bali - The Oberoi Dovolená na Bali Podzim v teple - Bali Svatební obřad Bali Luxusni dovolena Bali

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář