URWERK UR-105 T-Rex

Aktuálně představené hodinky od společnosti URWERK vypadají, jako když se na zem dostali z daleké galaxie. Úžasný stroj by mohl nastavit nové měřítko krásy a pojetí času mezi hodinkami. Poslední dobou jsou výtvory hodinářským mistrů čím dál více kreativní a vznikají tak opravdu nádherné kusy. Ať už se jedná luxusní hodinky MB&F, hodinky od společnosti HYT nebo v podobě pokroku luxusní chytré hodinky Tag Heuer.

Luxusní hodinky Urwerk UR105 T-Rex

Váš zrak na nových hodinkách URWERK upoutá hlavně textura celého pouzdra. Jako inspirace pro tyto hranaté „oblázky“ posloužila různorodá žebrovaná kůže plazů – odtud také název modelu T-Rex. Ačkoliv na Vás může bronzové pouzdro hodinek působit chladně a mohutně, ve skutečnosti je to všechno opačně. Decentní žebrování je na dotyk jemné a hodinky působí na ruce úplně přirozeně.

Urwerk UR105 T-Rex luxusní hodinky

Jak už bylo zmíněno výše, pouzdro hodinek je vyrobené z bronzu a zadní strana je pokovena pomocí technologie PVD černým titanem. Sklíčko je samozřejmě safírové a to i na zadní straně. Přes dýnko je v tomto případě vidět více než přední stranou hodinek, kde naleznete pouze „průřez“ s informacemi o čase. Strojek je zde domácí produkce s označením Caliber 5.02 a obsahuje 52 kamenů s automatickým nátahem dvěma turbínami. Zadním sklíčkem také můžete prohlédnout na satelitovou konstrukci z bronzového beryllia a PEEK materiálu. Rezerva chodu je 48 hodin a frekvence 28 000 kmitů za hodinu, při voděodolnosti do 30 metrů.

URWERK UR-105 T-Rex vzniknou jako limitovaná edice pouhých 22 kusů. Navíc jsou každé hodinky z této edice originální, jedny jsou dekorovány, druhé pískovány mikro částečky, další ručně broušeny a tak by se dalo pokračovat dále. Společnost sice nezmínila cenu, ale lze očekávat, že zadarmo to rozhodně nebude.

Hodinky Urwerk UR105 T-Rex Urwerk UR105 T-Rex

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář