Luxusní kabelky Judith Leiber

Unikátní kabelky Judith Leiber

Utratit za kabelku přes 50 tisíc korun, není pro dámu, která se vyzná v módě a luxusu vůbec žádný problém. Pokud ladíte celý Váš outfit dle nejnovějších trendů a stylově kombinujete různé prvky oblečení a doplňků, pravděpodobně berete kabelku jako třešničku na dortu. A jelikož se každá z nás ráda odlišuje od ostatních, jsou luxusní kabelky Judith Leiber tou pravou třešničkou.

luxusni kabelky - Judith Leiber

Designérka Judith Leiber pocházející z Maďarska je uznávána především pro své zdobení pomocí rakouských krystalů a vytvářením obrazců zvířat a jídla. Její jedinečné kreace jsou vyhledávány ženami po celém světě, protože vlastnit umění, které si můžete vzít na večerní ples a vzniklo v omezené edici několika málo kusů pro celý svět, může jen málokdo. Spousta kabelek také skončila v soukromích sbírkách jako budoucí investice s rostoucí hodnotou.

luxusni kabelka Judith Leiber

Že se jedná o skutečné uznávané umění, dokazuje i stálá expozice několika produktů v slavném The Metropolitan Museum of Art nacházejícím se v New Yorku. Brilantní kombinace stylu a okouzlujícího a hlavně nositelného umění se vyrábí pouze v limitovaných kusech a jsou opravdu těžce k zakoupení.

luxusni kabelky Judith Leiber

A to je právě důvod proč píšeme tento článek. Pokud toužíte po opravdu unikátní kabelce, kterou bude mít jen několik dam po celém světě, máte příležitost. Aukční dům Christie´s nabízí vybranou kolekci těchto luxusních kabelek od Judith Leiber na svých stránkách. Vybírat můžete z motivů zvířat, jídla nebo předmětů denní potřeby.

Vzhledem k poptávce po těchto kabelkách věříme, že vybrané kusy zmizí během několika málo dní. Celou kolekci naleznete přímo na stránkách aukčního domu Christies.com.

Unikátní kabelky - Judith Leiber unikatni kabelka Judith Leiber Unikátní kabelky Judith Leiber Luxusní kabelky Judith Leiber

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář