Unikátní kabelky Judith Leiber

Utratit za kabelku přes 50 tisíc korun, není pro dámu, která se vyzná v módě a luxusu vůbec žádný problém. Pokud ladíte celý Váš outfit dle nejnovějších trendů a stylově kombinujete různé prvky oblečení a doplňků, pravděpodobně berete kabelku jako třešničku na dortu. A jelikož se každá z nás ráda odlišuje od ostatních, jsou luxusní kabelky Judith Leiber tou pravou třešničkou.

luxusni kabelky - Judith Leiber

Designérka Judith Leiber pocházející z Maďarska je uznávána především pro své zdobení pomocí rakouských krystalů a vytvářením obrazců zvířat a jídla. Její jedinečné kreace jsou vyhledávány ženami po celém světě, protože vlastnit umění, které si můžete vzít na večerní ples a vzniklo v omezené edici několika málo kusů pro celý svět, může jen málokdo. Spousta kabelek také skončila v soukromích sbírkách jako budoucí investice s rostoucí hodnotou.

luxusni kabelka Judith Leiber

Že se jedná o skutečné uznávané umění, dokazuje i stálá expozice několika produktů v slavném The Metropolitan Museum of Art nacházejícím se v New Yorku. Brilantní kombinace stylu a okouzlujícího a hlavně nositelného umění se vyrábí pouze v limitovaných kusech a jsou opravdu těžce k zakoupení.

luxusni kabelky Judith Leiber

A to je právě důvod proč píšeme tento článek. Pokud toužíte po opravdu unikátní kabelce, kterou bude mít jen několik dam po celém světě, máte příležitost. Aukční dům Christie´s nabízí vybranou kolekci těchto luxusních kabelek od Judith Leiber na svých stránkách. Vybírat můžete z motivů zvířat, jídla nebo předmětů denní potřeby.

Vzhledem k poptávce po těchto kabelkách věříme, že vybrané kusy zmizí během několika málo dní. Celou kolekci naleznete přímo na stránkách aukčního domu Christies.com.

Unikátní kabelky - Judith Leiber unikatni kabelka Judith Leiber Unikátní kabelky Judith Leiber Luxusní kabelky Judith Leiber

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář