Tonino Lamborghini – luxusní telefon za 80 000 Kč

Tonino Lamborghini, dceřiná značka výrobce luxusních sportovních automobilů Automobili Lamborghini, oznámila uvedení nové limitované edice chytrého telefonu Antares.

„Antares je navržen tak, aby byl okamžitě rozpoznán italský vkus se skvělým výkonem a ohromujícmi materiály. Společně tak tyto znaky promlouvají k našemu dědičnému exkluzivnímu designu, který komunikuje s duchem „Zuřicí býk“ vyobrazeném na našem erbu. Tělo telefonu obepíná kvalitní kůže a společně s nerezovou ocelí vytváří zářivý a atraktivní vzhled. Krásná obrazovka je kryta pevným Gorilla Glass sklem a zadní část telefonu je dodávána v několika barvách kůže pro muže i ženy.“ – komentoval Gianluca Filippi, generální ředitel Tonino Lamborghini Group.

Telefon je inspirován kultovními auty Lamborghini. Proto je tělo telefonu vyráběno výhradně ručně a jediné co uvidíte je display, luxusní kůže a nerezová ocel.

tonino-lamborghini-antares3
Přístroj je vybaven 4 – palcovým displyem, čtyř jádrovým procesorem taktovaným na frekvenci 1,5GHz, 1GB RAM, 32 GB vnitřní pamětí, 13 – megapixelovým zadním fotoaparátem a přední 5 Mpix kamerou. O zvuk se stará zesilovač a reproduktory Yamaha.

Počáteční cena za chytrý telefon je stanovena na 4000 amerických dolarů. Dle tiskové zprávy společnosti však bude prodej zahájen nejdříve v Rusku, Číně v průběhu prosince, a poté bude v lednu 2014 následovat Italie, Velká Britanie a USA.

Pokud Vás zajímá více detailů nebo kde nejblíže telefon zakoupíte, naleznete tyto informace na stránkách LamborghiniMobile.com

tonino-lamborghini-antares1 tonino-lamborghini-antares4 tonino-lamborghini-antares5 tonino-lamborghini-antares6

 

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář