Tommy Hilfiger zahájil spolupráci s Rafaelem Nadalem

Dámy, máte se na co těšit! Španělský tenisový šampión Rafael Nadal podepsal smlouvu se společností Tommy Hilfiger a stal se tak novou tváří značky na příští dva roky.

Jeden z nejlepších tenisových hráčů všech dob, souhlasil s vysvlečením v jeho první kampani pro značku TH a to do spodního prádla. Nová kolekce spodního prádla Tommy Hilfiger je prezentována na několika fotografiích a videích přiložených níže. Ale vzhledem k podpisu dvouletého kontraktu, lze odhadovat, že spolupráce u nafocení kolekce spodního prádla TH nekončí a můžeme se těšit na další kampaně.

Luxusní spodní prádlo Tommy Hilfiger

Rafael Nadal a Tommy Hilfiger také prezentují nově vzniklou vůni TH Bold, která je určena pro muže kteří chtějí být odvážní a úspěšní, stejně jako Nadal. Důvodem spolupráce mezi Rafaelem Nadalem a značkou Tommy Hilfiger je ten, že Nadal a Hilfiger jsou dlouholetí přátelé. Navíc je Rafael pro tuto práci tím pravým. Ztělesnění námahy a smyslu pro styl je přesně to jak se profiluje značka Tommy Hilfiger. Celá reklamní kampaň je od počátku vedena jako „přesvědčivá, zábavná, cool a hlavně skutečná“. Jsme si jisti, že díky spojení těchto dvou slavných jmen, dojde nejen k nárůstu fanouškovské základny Rafaela Nadala, ale také k zvýšení prodeje oblečení Tommy Hilfiger.

Rafael Nadal Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger spodní prádlo Spodní prádlo Tommy Hilfiger Rafael Nadal

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář