Tom Ford – nová kolekce luxusních tenisek

Tenisky přicházejí opět do módy a světoznámé firmy v čele s návrháři tvoří nové a nové kolekce. Sportovní tenisky od výrobců jako Nike a Puma se snaží vytvořit nový druh luxusních tenisek pomocí speciálních grafik či zajímavých křiklavých vzorů. Ovšem Tom Ford jde opačnou cestou a ctí pravidlo, že v jednoduchosti je krása.

Nové tenisky Tom Ford nabízejí osvěžující design v decentním barevném provedení s dokonalým propracováním, přesně tak jak je u značky Tom Ford zvykem. Nová kolekce tenisek se skládá z 12 druhů, ve verzi s vysokým nebo nízkým kotníkem.

Použité materiály jsou měkčená kůže či samet v barevném rozsahu od tmavě červené přes klasickou hnědou a černou. Ačkoliv nejsou tyto tenisky důvtipné a extravagantní jako propagovány celebritami Kanyem Westem nebo Jay-Z, neznamená to, že nejsou trendy. Styl těchto bot patří spíše do kategorie „nedbalé elegance“ a hodí se spíše k Justinu Timberlakovi nebo Franku Oceanu.

Vzhledem k tomu, že malá kožená peněženka Tom Ford stojí zhruba 890 dolarů (cca 18 000 Kč), zdají se tenisky s cenou 690 až 990 dolarů (14 000 – 20 000 Kč) cenově v pořádku.

Sametové boty se pohybují na spodní hranici této částky, ovšem kožené s vysokými kotníky patří k dražším v kolekci. Kompletní kolekce tenisek bude k dostání až na podzim 2014, ovšem již dnes lze objednat několik stylů přímo na stránkách Tom Ford.

Můžete si být jisti, že zatímco všichni prahnou po zářivých neonových barvách tenisek, tmavé a decentní tenisky z kvalitních luxusních materiálů, jsou přesně tím, čím se odlišíte a dokážete, že máte styl.

Tom Ford sneakers Tom Ford tenisky 1 Tom Ford tenisky 2 Tom Ford tenisky

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář