Temná síla – Ulysse Nardin Black Sea

Jako součást limitované edice vyrobené v pouhých 1846 kusech, přichází hodinky Ulysse Nardin Black Sea. Černé pouzdro, na které jsme zvyklí spíše z hodinek Panerai, zde není pokryto vrstvou uhlíku nebo barvy (PVD technologie), ale černým vulkanizovaným kaučukem. Vše naneseno na pouzdro z nerezové oceli o průměru 45,8 milimetru.
Ciferník je téměř uměleckým dílem. Černá textura jemných vln se zlatými a modrými akcenty. Zlaté ručičky ukazují na modré indexy, které v noci září modrou luminiscencí. Detailní zpracovaní je jako vždy u společnosti Ulysse Nardin dech beroucí. Ciferník a strojek jsou chráněny safírovým sklíčkem s dvojitou anti-reflexní ochranou.

Luxusni hodinky Ulysse Nardin Black Sea
Strojek je domácí švýcarské produkce Ulysse Nardin UN-26 vybaven 28 drahokamy, frekvencí 28 800 kmitů za hodinu a 42 hodinovou rezervou nátahu. Ukazatel rezervy je vsazen do komplikace pod index na 12 hodinách.
Za zmínku určitě stojí jednosměrně otočná luneta zdobená zlatými akcenty a modrou tečkou, oblíbenou u modelů Seamaster společnosti Omega.

Černý gumový pásek s dvojící keramických prvků a skládací sponou řadí tyto hodinky spíše mezi volnočasové než na důležitá obchodní jednání. Luxusní hodinky Ulysse Nardin Black Sea budou k dispozici za cenu přibližně 8000 dolarů (cca 200 000 Kč).

Ulysse Nardin Black Sea hodinky Ulysse Nardin Black Sea

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář