Tanom Motors – Invader Model R

Tanom Motors představí tento rok svojí nejnovější tříkolku – Invader Model R. Jedná se o nový model, který se zařadí po bok modelů Invader TC – 3 kupé a TR – 3 Roadster. Všechny modely jsou podle společnosti Tanom tím nejlepším spojením mezi motocyklem a automobilem.

Tyto hybridní vozidla mají vpředu dvě kola, která umožňují rychlejší průjezdy zatáček a lepší stabilitu. Poháněné je zadní kolo. Tříkolka nabídne posez řidiče a spolujezdce vedle sebe.

„Jsme opravdu rádi, že můžeme Model R představit v roce 2014“ – řekl Sandy Hall, generální ředitel a prezident společnosti Tanom Motors. „Navrhli jsme Invader Model R pro ty, kteří chtějí maximální výkon. Díky úpravě podvozku, brzd a výfukového systému, jsme vytvořili stroj, který dodá zážitek jako nic podobného na trati“.

Každý model Invader je vyroben z lehkých a pevných 1,5-palcových ocelových trubek. Model R bude poháněn motorem o objemu 1300ccm, který bude dodávat výkon 197 koní na zadní 18 – palcové kolo. Zrychlení z 0 na 100 km/h proběhne za méně než 4 vteřiny.

Invader Model R bude mít plně nastavitelné přední zavěšení a sedadla vedle sebe budou koncipována tak, aby se na ně vešli i osoby větší než 185 centimetrů. Nová tříkolka dostane také sekvenční šestistupňovou převodovku, zpátečku a čtyř-bodový bezpečnostní pás.

Výrobu modelu Invader Model R bude podporována rozsáhlou marketingovou kampaní a speciálními nabídkami pro první zákazníky. Společnost Tanom Motors by také ráda rozšířila svojí obchodní síť, proto již teď hledá distributory napříč celým světem.

Tanom_Motors_Invader_Model_R

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář