Tak trochu jiný nábytek Lamborghini

Kdo by nechtěl vlastní Lamborghini nebo Bentley? Nebo mít alespoň jejich část doma? Polský výrobce Design Epicentrum přichází s dokonalou a extrémně detailně zpracovanou pohovkou z přední části vozu. Ideální záležitost pro oživení Vašeho obývacího pokoje, pánské místnosti nebo i kanceláře. Jestli milujete supersportovní automobily, určitě si tuhle pohovku nesmíte nechat ujít.

Nabytek Lamborghini

Celé sofa je dodáváno v barevné kombinaci na přání zákazníka a s hliníkovými disky. Gauč je přesnou replikou předních části modelů automobilky Lamborghini. Jelikož je ale celá přední část vyrobena z laminátu, můžete si vybrat jaké úpravy a případný tuning na „vozidle“ chcete. Zadní část, která poskytuje oporu a základnu pro čalounění je vyrobena z MDF materiálu. V aktuální nabídce jsou „vozy“ Aventador, Gallardo a připravuje se přední část z modelu Sesto Elemento. Pokud to spojíte s předchozím výrobkem společnosti – přední částí modelu Murcielago přetvořeného na pracovní stůl, získáte unikátní nábytek který opravdu jen tak někdo nemá.

sedacka lamborghini

Vzhledem k tomu že se jedná z velké části o zakázkovou výrobu, počkáte si na tento luxusní nábytek zhruba čtyři měsíce. Navíc stejně jako lakování přední části vozu, si můžete vybrat barevný odstín kůže nebo barvu prošití, a kompletně tak přizpůsobit sedačku Vaším požadavkům a místnosti, ve které bude nábytek uložen. Na rozdíl od skutečného automobilu Lamborghini, je tento luxusní nábytek opravdu neskutečně pohodlný a vydržíte v něm sedět dlouhé hodiny. Cena za sofa je stanovena na 11 890 dolarů (cca 300 000 Kč). Samotný stůl z modelu Murcielago vychází na dalších 13 000 dolarů (cca 325 000 Kč) a v případě že jej chcete doplnit skleněnou deskou, připlatíte dalších 2 800 dolarů. Celkem tedy 300 000 Kč za sedačku a 395 000 Kč za pracovní stůl.

luxusni nabytek lamborghini luxusní nábytek Lamborghini luxusni stul lamborghini stul lamborghini

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář