TAG Heuer Connected – luxusní chytré hodinky

Je jasné, že moderní technologie hrají v dnešní době velký prim. A jsou si toho vědomi i výrobci luxusních hodinek. Další společností, která se nyní přidává do segmentu smartwatch, je švýcarský TAG Heuer.

TAG Heuer Connected běží na systému Android od Google a vypadají téměř stejně jako analogový model Carrera. Ovšem s tím rozdílem, že dokáží komunikovat s Vaším mobilním telefonem (samozřejmě se systémem Android).

Chytré hodinky TAG Heuer Connected

Ačkoliv mohlo být použito levnější technologie, komponenty těchto chytrých hodinek dosahují stejné kvality jako ostatní z „analogové“ řady. Pouzdro je vyrobeno z pevného titanu třídy 2 a na rozdíl od chytrých hodinek Breitling B55 Connected, dokáží zobrazovat informace pře celý display „ciferníku“.

Technické specifikace uvádí 1GB operační paměti, vnitřní úložiště o kapacitě 4GB a dvou-jádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,6 GHz. Podobné specifikace měli ještě před pár lety mobilní telefony. Co se týká výdrže, není zde velký rozdíl mezi ostatními mechanickými automaty střední třídy. Baterie o velikosti 410mAh tak poskytne energii na 25 hodin.

Smartwatch TAG Heuer Connected

Společnost TAG Heuer se nechtěla vzdálit od klasického vzhledu a navrhnout nějaké futuristické hodinky podivného tvaru. Právě proto vycházela ze svého nejoblíbenějšího modelu Carrera a přizpůsobila tomu i „template“ ciferníků. Mezi základními ukazateli tedy uvidíte chronograf se třemi ciferníky a GMT s následnou možností úprav. Sportovní nebo decentní vzhled naopak doplní gumové řemínky v šesti barevných variantách.

Chytré hodinky TAG Heuer Connected pořídíte za 1500 dolarů (cca 37 500 Kč) prozatím v online obchodě TAG Heuer a buticích po USA.

TAG Heuer Connected chytré hodinky chytré hodinky - TAG Heuer Connected

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář