Světová premiéra superjachty Baglietto Pachamama

Jste miliardář a náruživě přemýšlíte za co utratit své těžce vydělané peníze? Na nedávno proběhlém veletrhu Monaco Yacht Show 2015 se představila další luxusní hračka na vodu. Baglietto Pachamama je nádherný luxusní a zároveň rychlý křižník, který navrhoval italský námořní architekt Francesco Paszkowski.

Díky svému minimalistickému designu si můžete vychutnat venkovní terasu o velikosti 75 metrů čtverečních a s přáteli diskutovat v pohodlné sedací soupravě. Místa je na horní palubě opravdu dostatek, takže jestli chcete uspořádat párty nebo grilování, nic Vám nebrání.

Luxusni jachta Baglietto Pachamama

Přední část salónku je částečně kryta jídelním koutem a vytváří tak privátní atmosféru v případě že nechcete být nikým rušeni. Navíc jsou zde dvě ohromná čelní okna, takže můžete ve večerních hodinách sledovat hvězdnou oblohu a přes den fungují jako světelné mosty do hlavního salónu. Ten je vybaven barem a stolem po celé délce místnosti. Na přední palubě naleznete soukromou vířivku a pokud nevíte kde trávit ospalé poledne nebo relaxovat, je tohle to pravé místo.

Luxusní jachta - Baglietto Pachamama

Ubytování je pak vyhrazena spodní paluba, kde celý interiér navrhoval Margherita Casprini a luxusním materiálem se opravdu nešetřilo. Přírodní teakové panely doplňuje výběrová italská kůže z krav chovaných výhradně v Alpách a celý interiér dokreslují umělecké předměty. Jen co vstoupíte na palubu této luxusní jachty, je Vám jasné že tenhle luxusní křižník stál podobně jako panelový dům v centru Prahy.

Luxusni jachta - Baglietto Pachamama

O pohon této krásky se starají dva motory MTU 16V4000 M93L s celkovým výkonem 6 240 kW (8 370 koní). Ačkoliv má tato luxusní jachta na délku 43 metrů, díky dvojici motorů MTU se dokáže pohybovat až rychlostí 33 uzlů. Což jednak znamená novou éru luxusních jachet ale také to, že se do své oblíbené destinace dostanete opravdu rychle.

Baglietto Pachamama jachta Baglietto Pachamama Luxusni jachta Moderní jachta Baglietto Pachamama Baglietto Pachamama Luxusni loď Baglietto Pachamama Luxusni lo Baglietto Pachamama Luxusni jachta Baglietto Pachamama interier Kabina luxusni jachty Baglietto Pachamama 43m baglietto PACHAMAMA

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář