Sugar Ridge Resort – utajená krása Karibiku

Když někomu povíte, že jedete na dovolenou na ostrov Antigua, nejspíše se Vás znovu zeptá, kam to vlastně jedete. Karibik je znám především díky ostrovům jako je Dominikánská republika, Barbados, Kajmanské ostrovy nebo neméně známým Trinidadem a Tobagem. Jenže na Závětrné ostrovy, kde leží ostrov Antigua se často zapomíná. A to je škoda.

Ubytování v luxusním komplexu Sugar Ridge Resort patří mezi to nejlepší na ostrově Antigua. Svahy ve kterých je hotel umístěn, spíše evokují krajinu podobnou středomoří, takže se zde budete cítit téměř jako doma.

Luxusní dovolená v Karibiku - Sugar Ridge Resort

Hotelové pokoje nabízí dech beroucí výhledy na okolní krajinu a palmami lemované pláže. Ubytování je zde řešeno v domech po čtyřech apartmánech, kde má každý apartmán soukromý vlastní vchod. Druhou a zároveň novou možností je ubytování v privátních vilách. Ať už se jedná o apartmán nebo zahradní vilu, je veškerý interiér stylově zařízen a kombinuje lokální nábytek s moderními technologiemi. Leštěné kameninové podlahy, klimatizace, pohodlné královské postele s nebesy, bezplatné Wi-Fi, prosluněné terasy, LCD televizory nebo dokovací stanice pro iPad jsou zde standardem každého ubytování.

Sugar Ridge Resort - luxusní dovolená Karibik

Pokud Vás zábava na pokoji omrzí, můžete se vydat po okolí nebo využít služeb conierge pro naplánování výletu. Například lodí na okolní ostrovy, nebo výlet elektrickými bugynami po celém ostrově. Až se ráno probudíte unavení po celodenním výletu, dáte si výbornou hotelovou snídani v podobě čerstvého pečiva, vajíček a výtečného kafe. Samozřejmě je toho k snídani na výběr daleko více, ale proč se přejídat hned na začátku dne, zvlášť když se jdete uvolnit do místního SPA.

Sugar Ridge Resort - dovolená Antigua

Po masáži doporučujeme zajít na oběd do místní gurmánské restaurace a objednat „Carmichael’s gourmet menu“, na které prostě už nikdy nezapomenete. A to ani nemluvíme o úchvatném výhledu na celou zátoku. Jakmile skončí odpoledne, které jste celé věnovali potápění díky vyzvednutí člunu z nedalekého Jolly Harbour, je čas vyrazit na večeři. Tady doporučujeme Sugar Club s jejich tapasem a sushi.

Ceny v tomto luxusním komplexu začínají na 8 000 Kč/noc při volbě apartmánu. Objednávejte prostřednictvím Booking.com.

Luxusní hotel v Karibiku Sugar Ridge Resort Sugar Ridge Resort luxusní hotelový komplex Sugar Ridge Resort - luxusní dovolená Antigua

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář