Stylová sluchátka Sonus Faber PRYMA

Považujete se za “audiofila” a nedočkavě očekáte novinky ze světa Hi-Fi? Světově známá značka Sonus Faber nyní představila novou řadu luxusních sluchátek zvanou PRYMA. Ta kombinuje vysokou kvalitu reprodukovaného zvuku a nádherný italský design.

PRYMA-Headphone-4-1024x756

Ačkoliv na trhu nalezneme několik značek, které vyrábí kvalitní a designová sluchátka, Sonus Faber mezi nimi vybočuje a stanovuje nový standard. A to zejména zvoleným materiálem jako je prémiová kůže používána při výrobě elegantních kabelek italského luxusního domu Bottega Veneta.

Sluchátka Sonus Faber mají náhlavní přezku designovanou ve tvaru rukojetí oněch kabelek a jsou k dostání ve čtyřech velikostech a pěti barevných kombinacích. Jenže tyto sluchátka nejsou jen designově krásná, ale jsou také na technologické špičce. Italská společnost Sonus Faber zde opět dokázala, že ji statut jednoho z nejlepších výrobců audio techniky na světě, patří nárokem. Živý, plný a hlavně čistý zvuk si užijete, jako kdybyste stáli přímo na podiu vedlesvého oblíbeného hudebníka a ten hrál pouze pro Vás.

PRYMA-Headphone-2

Standardní základní verze luxusních sluchátek Sonus Faber PRYMA začíná na 499 dolarech (cca 12 500 Kč). Pokud jste náročnější co se designu týká, můžeme doporučit verzi Special Carbon Marsala Edition za 549 dolarů (cca 14 000 Kč).

PRYMA-Headphone-3PRYMA-Headphone-1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář