Spolupráce mezi Ferrari a hotely Shangri-La

Síť luxusních hotelů Shangri-La, která byla založena v Singapuru, zahájila spolupráci s Italskou automobilkou Ferrari. Cílem partnerství je poskytnout svým hostům nadstandartní servis mezi závodními sériemi Ferrari Challenge v Evropě a Asii. Je to úplně poprvé kdy hotely Shangri-La a automobilka Ferrari spolupracují.

Fanouškům Ferrari se tak dostane možnosti zažít exkluzivní dění závodu z bezprostřední blízkosti a ubytování se závodními jezdci ze soutěží pořádaných Ferrari. Nejen tedy z Ferrari Challenge, ale i ostatních závodu spadajících pod společnost Ferrari.
Hosté hotelu získají přístup jak do padoku tak do garáží, na zahřívací kola a několik pozvánek na závody Formule 1.

Výměnou za poskytnutý servis hotelovým hostů, umístí Ferrari na svůj vůz, obrazovou galerii, internetové stránky a pódium, loga hotelů Shangri-La.

„Zákazníci Shangri-La a fanoušci Ferrari mají vášeň pro design, luxus a mimořádné a jedinečné zážitky“ řekla Sarah Chen, více prezidentka prodeje a marketingu Shangri-La Hotels and Resorts.

Vzhledem k rozsáhlé síti hotelů, jsou pro fanoušky připraveny speciální nabídky ve více než 80 destinacích po celém světě. Společnost Ferrari oznámila, že se v budoucnu budou konat závody, respektive charitativní jízdy pro hosty, ve městech kde se hotely Shangri-La nacházejí.

shangri-la-ferrari-cooperation

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář