Silniční monstrum: Flying Huntsman 110 WB 6×6 Double Cab Pickup

Máte dostatek peněz a už Vás nebaví sportovní automobily, jako mají Vaši kamarádi? Chcete se pořádně odlišit a přesto chcete luxusní automobil, který nejen že má přebytek výkonu, ale taky vypadá úplně jinak? Pořiďte si Flying Huntsman 110 WB 6×6 Double Cab Pickup!

Za výrobou stojí britská designérská společnost Kahn Design, která již dříve spolupracovala s automobilkou Land Rover. Není tak překvapením, že pro nový model Pickupu posloužil jako základ vůz Land Rover Defender. Sice z něj moc nezůstalo, ale v tomhle případě to zase tolik nevadí. Nebo si dokážete představit jak má civilní Defender tři nápravy s šesti koly?

Land Rover Defender Flying Huntsman 110 WB 6x6 Double Cab Pickup

Flying Huntsman 110 WB 6×6 Double Cab Pickup vychází z předchozího modelu Huntsman 110 WB 6×6 SUV, kdy byla třetí řada sedadel nahrazená úložnou rampou pro náklad. Takže až pojede příště do Kauflandu pro mléko, můžete si vzít několik palet.

Luxusní automobil Flying Huntsman je vybaven šesti stupňovou převodovkou, která přenáší výkon 500 koní z motoru o objemu 6,2L V8 (LS3). Pokud Vám přijde stejný výkon, jako je v Lamborghini Gallardo příliš velký, můžete si nově vybrat i naftový vznětový motor o objemu 2,2 litru. Ale vzhledem k celé konstrukci a velikosti vozu, doporučujeme nejvýkonnější variantu. K dispozici je také na výběr automatická převodovka ve dvou variantách: čtyř-rychlostní a šesti-rychlostní. Stejně tak Vás neomezí ani umístění volantu, protože jej můžete mít jak na pravé straně (RHD) tak na levé (LHD).

Land Rover Flying Huntsman 110 WB 6x6 Double Cab Pickup

Základní cena tohoto silničního „monstra“ začíná na celkem příjemných 99 875 britských librách (cca 3 700 000 Kč). Ačkoliv to může někomu přijít hodně, když to porovnáte s G63 AMG 6×6 od konkurenční značky Mercedes-Benz, který začíná v základu na necelých 20 miliónech korun, je ta cena opravdu zanedbatelná. A co je ještě lepší – Flying Huntsman 110 WB 6 × 6 Double Cab Pickup bude vyráběn v nákladu pouhých 20 kusů za rok.

Flying Huntsman Pickup Defender Flying Huntsman 110 WB 6x6 Double Cab Pickup Luxusní Flying Huntsman 6x6 Flying Huntsman 110 WB 6x6 Double Cab Pickup by Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6 Double Cab Pickup

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář