Santa Marina Resort & Villas – Řecko

Pomalu se nám nad Francouzskou Polynésii začínají vztahovat mračna a blíží se čas monzumů. Začíná tak vedlejší sezóna a pokud nejste zrovna vyznavači nečekaných dešťů a zatažené oblohy, je tato lokalita pasé.

Luxusní dovolenou ale můžete zažít i „kousek“ od našich hranic a to v Řecku. První co se Vám vybavilo, byl určitě ostrov Santorini, ovšem tam dnes namířeno nemáme.

S výhledem na nádhernou zátoku Ornos, na řeckém ostrově Mykonos, je Santa Marina Resort & Villas ideálním přímořským útočištěm. Komplex zasazený mezi kopci a tyrkysovou vodu Egejského moře, poslouží skvěle jako centrální místo pro odpočinek a relaxaci, při Vašem průzkumu tohoto ostrova. Mykonos je totiž dost živý ostrov, který zaslouží porovnání minimálně se španělskou Ibizou.

Santa Marina Resort and Villas - Řecko

Ubytovat se můžete v 96 luxusních apartmánech, pokojích nebo soukromých vilkách. A využít soukromé pláže, nebo se vykoupat v jednom ze dvou nekonečných bazénů s výhledem na celou zátoku. Úžasný výhled na zátoku také nabídne restaurace Bayview Beach Restaurant kde si pochutnáte na skvělých pokrmech z místní produkce. Marine Club s bazénem Vám zase nabídne skvělé pokrmy středozemního moře, a protože komplex Santa Marina má vlastní farmu a zahradu pro pěstování plodů, bude jídlo vždy zaručeně čerstvé a lahodné.

luxusni dovolena recko Santa Marina Resort and Villas

Pravý luxus naleznete ale až ve službách které jsou k dispozici. Pospícháte či preferujete nikým nerušenou přepravu? Není problém využít soukromého letadla nebo helikoptéry a zaletět kamkoliv budete chtít.
Líbí se Vám okolní ostrovy? Jednoduše využijte soukromé luxusní jachty nebo sportovního člunu z privátního přístaviště.

Santa Marina Resort and Villas luxusni Řecko

Ve výbavě komplexu samozřejmě nesmí chybět kompletně vybavená tělocvična, osvětlený tenisový kurt pro případ kdybyste ve večerních hodinách nikam nevyrazili, sauna a horká pára. Pro děti je připraveno dětské hřiště a dětský bazén. A ať už byl den jakkoliv náročný, dokonalý servis zažijete v Lotus SPA Mykonos, kde se o Vás naprosto bezchybně postarají.

Cena za noc v Santa Marina Resort & Villas začíná na 20 000 Kč za noc.
Rezervaci doporučujeme přes systém Booking.com, kde také naleznete více fotografií.

luxusni dovolena Santa Marina Resort and Villas - Řecko luxusni dovolena recko Santa Marina Resort and Villas - Řecko luxusni recko Santa Marina Resort and Villas

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář