San Domenico Palace Hotel – luxusní dovolená na Sicílii

Kdo by odolal ubytování v nádherném klášteře z 15. století, obklopeného okouzlující přírodou. Vaše dovolená na Sicílii právě může začít. Luxusní rezidence San Domenico Palace Hotel nabízí překrásný výhled do okolní krajiny díky svému umístění na vyvýšeném kopci a nestoudný přepych v podobě luxusního vybavení pokojů a následného servisu hostům.

San Domenico Palace Hotel – luxusní dovolená na Sicílii

Každé ráno budete probuzeni vůní levandule, citrónu a popínavých rostlin. Vaše smysly zaujmou barevné květiny vysázené v celém komplexu kvetoucích zahrad kolem Vás a zrakem můžete zkontrolovat erupční aktivitu na nedaleko vzdálené sopce Etna.

Luxusní hotel San Domenico Palace Hotel

Uvnitř hotelu nečekejte moderní nábytek jak je zvykem v dnešních komplexech, ale hezké a stylové vybavení z kvalitního materiálu, ze kterého dýchá část historie. Servis pro hosty je zde na maximální úrovni, takže 24 hodin otevřená recepce, služby praní a žehlení nebo snídaně do pokoje jsou standardem.

San Domenico Palace Hotel

Krásné město Taormina je vzdáleno několik málo minut chůze od hotelu a patří mezi nejvyhledávanější místa Sicílie. Důvodem je perfektní výhled na sopku Etna a také několik místních památek. Za zmínku určitě stojí místní dóm, hlavní náměstí na ulici Corso Umberto I. nebo několik výstavních domů a kostelů. Nezapomeňte také navštívit hlavní památku města – zachovalé řecké divadlo ze 3. století před Kristem. Ochutnávka místního limonccela nebo zmrzliny patří mezi nutnost.

Dovolená na sicílii San Domenico Palace Hotel

Po návratu do hotelové rezidence si můžete „skočit“ do bazénu pro osvěžení, zacvičit ve fitness centru nebo si vychutnat uvolňující masáž celého těla. Závěr celého dne pak doporučujeme v jedné ze čtyř gurmánských restaurací, které se pravidelně vyskytují v seznamu nejlepších restaurací. Lokální suroviny a příprava pokrmu tradičními metodami za to opravdu stojí.

Ubytování v luxusním komplexu San Domenico Palace Hotel stojí od 7 500 kč za noc. Rezervaci provedete přes portál Booking.com, kde můžete zaplatit až v průběhu ubytování.

San Domenico Palace Hotel - nádherná dovolená na Sicílii San Domenico Palace Hotel - vybavení pokojů San Domenico Palace Hotel - rozkvetlé zahrady Dovolená na Sicílii - San Domenico Palace Hotel Dovolená Sicílie - San Domenico Palace Hotel Luxusní dovolená Sicílie - San Domenico Palace Hotel luxusní dovolená na Sicílii - San Domenico Palace Hotel

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář