Salvatore Ferragamo představuje kolekci Signature

Signature Collection je horkou novinkou od italského módního domu Salvatore Ferragamo. Tentokrát je kolekce zaměřena na kombinaci luxusních hodinek a slunečních brýlí. Hlavní prvkem je v této kolekci symbol Gancio, který navrhl pro rodinu Ferragamo známý italský fashion designer Massimiliano Giornetti.

Luxusní hodinky Salvatore Ferragamo Signature Collection

Pouzdro o průměru 38 milimetrů je k dispozici ve třech variantách – z nerezové oceli, žlutého zlata nebo dvoubarevné kombinaci materiálů. Uvnitř je švýcarský quartz strojek, překryt safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou. Barevně je kolekce laděna do letních barev, nalezneme zde odstíny bramboříku, šedé a oranžové, tělové, barvy šampaňského, béžové a klasické variace černé.

hodinky Salvatore Ferragamo

Sluneční brýle jsou k mání v barevných odstínech vínové, oranžové, hnědé, tyrkysové, čokoládové, šedo-modré a několika odstínech béžové. Stejně jako u hodinek ze stejné kolekce, je i zde patrný smysl pro detail a moderní reinterpretace motivu Gancio.

Za zmínku rozhodně stojí, že nová kolekce Signature Collection ve svých „top“ modelech jak hodinek tak brýlí, přichází osázena krystaly společně s diamanty a diamantovým prachem (například u ciferníku hodinek).

Luxusni Slunecni bryle - Salvatore Ferragamo

Cena základní varianty luxusních hodinek Salvatore Ferragamo činí 940 euro (cca 26 000 Kč) až po variantu s diamanty za 3 140 euro (cca 86 500 kč).
Sluneční brýle jsou samozřejmě levnější a jejich cena začíná na 245 euro (cca 6 800 Kč) a končí na 450 euro (cca 12 500 Kč).

Luxusní hodinky Salvatore Ferragamo - Signature Collection Luxusní zlaté hodinky Salvatore Ferragamo - Signature Collection
Luxusní zlaté hodinky Salvatore Ferragamo Signature Collection
Luxusní sluneční brýle Salvatore Ferragamo Luxusní sluneční brýle Salvatore Ferragamo - Signature Collection Luxusni hodinky Salvatore Ferragamo - Signature Collection Sluneční brýle Salvatore Ferragamo Luxusní hodinky Salvatore Ferragamo Signature Collection

 

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář