Salvatore Ferragamo představuje kolekci Signature

Signature Collection je horkou novinkou od italského módního domu Salvatore Ferragamo. Tentokrát je kolekce zaměřena na kombinaci luxusních hodinek a slunečních brýlí. Hlavní prvkem je v této kolekci symbol Gancio, který navrhl pro rodinu Ferragamo známý italský fashion designer Massimiliano Giornetti.

Luxusní hodinky Salvatore Ferragamo Signature Collection

Pouzdro o průměru 38 milimetrů je k dispozici ve třech variantách – z nerezové oceli, žlutého zlata nebo dvoubarevné kombinaci materiálů. Uvnitř je švýcarský quartz strojek, překryt safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou. Barevně je kolekce laděna do letních barev, nalezneme zde odstíny bramboříku, šedé a oranžové, tělové, barvy šampaňského, béžové a klasické variace černé.

hodinky Salvatore Ferragamo

Sluneční brýle jsou k mání v barevných odstínech vínové, oranžové, hnědé, tyrkysové, čokoládové, šedo-modré a několika odstínech béžové. Stejně jako u hodinek ze stejné kolekce, je i zde patrný smysl pro detail a moderní reinterpretace motivu Gancio.

Za zmínku rozhodně stojí, že nová kolekce Signature Collection ve svých „top“ modelech jak hodinek tak brýlí, přichází osázena krystaly společně s diamanty a diamantovým prachem (například u ciferníku hodinek).

Luxusni Slunecni bryle - Salvatore Ferragamo

Cena základní varianty luxusních hodinek Salvatore Ferragamo činí 940 euro (cca 26 000 Kč) až po variantu s diamanty za 3 140 euro (cca 86 500 kč).
Sluneční brýle jsou samozřejmě levnější a jejich cena začíná na 245 euro (cca 6 800 Kč) a končí na 450 euro (cca 12 500 Kč).

Luxusní hodinky Salvatore Ferragamo - Signature Collection Luxusní zlaté hodinky Salvatore Ferragamo - Signature Collection
Luxusní zlaté hodinky Salvatore Ferragamo Signature Collection
Luxusní sluneční brýle Salvatore Ferragamo Luxusní sluneční brýle Salvatore Ferragamo - Signature Collection Luxusni hodinky Salvatore Ferragamo - Signature Collection Sluneční brýle Salvatore Ferragamo Luxusní hodinky Salvatore Ferragamo Signature Collection

 

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář