SALA Samui Resort And Spa – luxus na thajském ostrově Koh Samui

Zapomeňte na chladné počasí, silný vítr a občasné přeháňky. Je nejvyšší čas si sbalit kufry a vyrazit do nějaké zajímavé destinace. Například do Thajska na ostrov Koh Samui. Ačkoliv je tento ostrov mezi turisty čím dál více oblíben a narazit zde na privátní rezidenci bez přílišného návalu bývá problém, řešení přeci jen existuje. To řešení nese název SALA Samui Resort And Spa.

SALA Samui Resort And Spa - Koh Samui

Představte si ráj uprostřed nádherné krajiny se soukromou pláží a vlastním bazénem pouze pro Vás. Na veškeré starosti moderního světa zapomenete hned, jak se dostavíte na recepci. Zde Vás přivítají milým úsměvem a dají vybrat jednu ze soukromých vil, které chcete obývat (za předpokladu že si ji již nevyberete při objednávání).

Vybavení pokojů kombinuje moderní technologie s tradiční thajskou kulturou. Každý pokoj je tak vybaven velkým satelitním televizorem, dvd přehrávačem, elektronickým trezorem, Wi-Fi, minibarem nebo sadou pro přípravu čajů a kávy. Navíc pokud zvolíte jednu ze soukromých vil, budete odměněni nádherným soukromým bazénem pouze pro Vás.

SALA Samui Resort And Spa

No a jestli Vás koupání a slunění omrzí, můžete vyrazit kamkoliv ať už na doporučení hotelového concierge nebo „na vlastní pěst“. Velkou výhodou Thajska jsou příjemní a milí lidé, kteří Vám rádi poradí kde a jaké památky navštívit, za jakou kulturou vyrazit nebo kde je ten správný výhled. Po náročném dni využijete lázeňskou proceduru uvnitř hotelového SPA, zacvičíte si ve fitness centru a večer se zastavíte na výtečné thajské pokrmy v hotelové restauraci umístěné na pláži.

Romantika v Thajsku - SALA Samui Resort And Spa

Pokud máte chuť spíše na plody Středozemního moře, určitě musíte navštívit restauraci Pangaea, která se také nachází v hotelovém komplexu a navíc nabídne skvělé míchané koktejly. Večer pak můžete dokončit plážovém baru SALA Beach Bar s nabídkou vychlazených piv, mezinárodních vín nebo koktejlů z čerstvých surovin.

Ceny za ubytování v luxusní rezidenci SALA Samui Resort And Spa se pohybují od 5 000 Kč za noc. Rezervaci včetně možnosti bezplatného zrušení, provedete přes portál Booking.com.

Luxusní dovolená v Thajsku - SALA Samui Resort And Spa Luxusní dovolená Thajsko - SALA Samui Resort And Spa Luxusní Koh Samui SALA Samui Resort And Spa SALA Samui Resort And Spa dovolená Thajsko Luxusní svatba Thajsko - SALA Samui Resort And Spa Dovolená Thajsko - SALA Samui Resort And Spa SALA Samui Resort And Spa romantická pláž

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář