Rihanna a její dům

Populární mladá zpěvačka Rihanna koupila úžasnou vilu v Pacific Palisade. Za 12 000 000 dolarů, tedy zhruba 250 000 000 Kč.

Dům o rozloze 1022 metrů čtverečních nabízí sedm ložnic, devět koupelen a luxusní kuchyňskou linku. Tento malý zámek byl postaven v roce 2010 a byl navržen ve stylu tropické vily. Proto zde naleznete velký bazén, lázně, sluneční terasu a zahradu o rozloze 560 metrů. Jisté je, že tato mladá zpěvačka uvítá soukromí a klid, který ji tento dům nabízí.

„Diamond“ tak tweetla zpěvačka na svůj Twitter o svém novém vysněném domě. „Doslova se budím každý den v 5.30 ráno a dívám se, jak zpoza bazénu vychází slunce! Jen čekám! Je to můj život!“ dodala.

rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion1 rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion2 rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion3 rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion4 rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion5 rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion6 rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion7 rihanna-home-celebrity-homes-villa-mansion8

Koukněte také na

Luxusní rezidence Zaha Hadid New York

Poslední výtvor jedné z nejnadanějších architektek 21. století – Zaha Hadid není potřeba představovat. Hadid a …

Napsat komentář