Regnum Carya Golf & SPA Resort – luxusní Turecká riviéra

Vyrazit do Turecka na luxusní dovolenou? Ačkoliv se Vám to může zdát jako hloupost, opak je pravdou. Turecká riviéra nabízí nádherné několika kilometrové pláže, a pokud si zvolíte luxusní hotelový komplex jako je Regnum Carya Golf & SPA Resort, budete na svou dovolenou vzpomínat opravdu dlouho.

Luxusní hotel Regnum Carya Golf & SPA Resort se nachází jen několik málo kilometrů od města Antalya a zhruba 30 kilometrů od mezinárodního letiště. Vybavení hotelu je na takové úrovni a občanské vybavenosti, že celý hotelový komplex působí spíše jako menší městečko. Ostatně i ubytování je zde pro více hostů a v celém rezortu naleznete přes 530 pokojů.

Regnum Carya Golf & SPA Resort – luxusní dovolená - Turecká riviéra

Ačkoliv se nejedná zrovna o privátní penzion, nemusíte se bát, že byste přes hosty doslova „zakopávali“ na každém rohu. Hotelový komplex se sice řadí mezi největší v dané lokalitě, ale je dokonale rozprostřen do okolní přírody, takže je prostoru opravdu dostatek.

Turecká riviéra Regnum Carya Golf & SPA Resort

Každý pokoj je minimálně 50 m2 velký a je vybaven luxusním nábytkem, balkónem buď s výhledem na moře nebo do zahrady, plochou televizí, klimatizací, trezorem, minibarem a bezdrátovým Wi-Fi připojením. Výčet specifikací pokoje není samozřejmě kompletní, ale už teď je jasné že se nejedná o klasický hotel průměrné kvality.

Luxusní dovolená v Turecku - Regnum Carya Golf & SPA Resort

Pro ty nejnáročnější je zde k dispozici ubytování v luxusních vilách o velikosti 250 m2 s podlahou z mramorových dlaždic, soukromým bazénem, terasou a bezbariérovým přístupem.

Celý hotelový komplex je vsazen do okolní krajiny nenásilně a útočiště zde nalezne opravdu každý. Ať už toužíte po klidné a relaxační dovolené k načerpání sil, nebo se naopak potřebujete „vyřádit“ při sportovních aktivitách či v barech.

Turecko - luxusní dovolená Regnum Carya Golf & SPA Resort

Jste-li milovníky golfu, uvítáte nádherné golfové hřiště Kaya Eagles Golf Club (večer osvětlené), hnedka za komplexem ve vzdálenosti několika málo metrů od ubytování. Pokud preferujete raději zábavu na vodě, můžete se těšit na soukromou pláž, kryté bazény, skvěle vybavený aquapark (ocení nejen Vaše děti) a samozřejmě vybavení na jakýkoliv vodní/podvodní sport.

luxusní turecká dovolená Regnum Carya Golf & SPA Resort

Z klasických sportů se nabízí tenisové kurty s možností tenisové výuky, bowling, fotbalová škola pod záštitou klubu Chelsea FC nebo fitness centrum. Po náročném dni doporučujeme místní SPA a využít zejména klasickou tureckou lázeň. Hammam má na rozdíl od finské sauny (která je zde také k dispozici) až 100% vlhkost vzduchu a proto je většinou mnohem lépe snášena.

Regnum Carya Golf & SPA Resort – Luxusní dovolená v Turecku

Co by to bylo za luxusní dovolenou, kdybyste nemohli ochutnat místní pokrmy? O gastronomický zážitek se tak postará šest restaurací, které Vám nabídnou místní turecké speciality ale také i vybranou japonskou kuchyni. Už teď přemýšlíte kam vyrazit po skvělém jídle? Osm nočních klubů se Vám o zábavu jistě postará.

Golf a luxusní dovolená v Turecku - Regnum Carya Golf & SPA Resort – luxusní Turecká riviéra

Ceny v luxusním hotelovém komplexu Regnum Carya Golf & SPA Resort začínají na 10 000 Kč/noc a to i v sezóně. Pokud raději preferujete ubytování v soukromých vilách, v tomto rezortu počítejte s cenou od 90 000 Kč/noc.

Ubytování včetně stravy All-Inclusive (v ceně) objednáte na stránce Booking.com.

luxusní turecká riviéra Regnum Carya Golf & SPA Resort Luxusní dovolená Turecko Regnum Carya Golf & SPA Resort Luxusní dovolená Turecko - Regnum Carya Golf & SPA Resort
Regnum Carya Golf & SPA Resort luxusní Turecká riviéra
Regnum Carya Golf & SPA Resort – luxusní Turecká riviéra

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář