Ralph Lauren Automotive Skeleton – luxusní hodinky ze světa haute couture

Ralph Lauren patří ve světě módy mezi ikony, které změnili styl oblékání lidem po celém světě. Dnes už je „POLO“ tričko nedílnou součástí každého šatníku. A jeho láska k módě k nám promlouvá prostřednictvím módních kolekcí a doplňků, které společnost Ralph Lauren představuje každý rok.

Jenže málokdo také ví, že samotný Ralph je velkým milovníkem automobilů a sám vlastní několik supersportovních vozů Ferrari, Porsche, Lamborghini a Jaguar. Ale to nejvíce zajímavé z jeho sbírky je automobil Bugatti Type 57SC Atlantic Coupe z roku 1938. Cena této klasiky je v dnešních dnech odhadována na neuvěřitelných 40 miliónů dolarů (cca 1 miliarda korun).

Luxusní hodinky Ralph Lauren Automotive

A právě tento vůz se stal inspirací nových luxusních hodinek Ralph Lauren Automotive Skeleton. Ostatně když se podíváte na většinu doplňků Ralph Lauren, všimnete si prvotřídních materiálů v kombinaci s elegantními liniemi a zároveň s vysokou praktičností.

Nejinak je tomu i v případě těchto nádherných hodinek, které rozšiřují stávající kolekci Ralph Lauren Automotive. Nově představené skeletony jsou prvním modelem značky této konstrukce s „oteveřným“ ciferníkem.

Luxusní hodinky Ralph Lauren Automotive Skeleton

Preciznost je zde dostupná v každém detailu a první co upoutá Váš zrak je luneta. Ta je vyrobena z nádherného exotického dřeva Amboyna Burl – materiálu, který se v luxusních automobilech kolem roku 1930 běžně používal jako palubní deska.

Tím ale výčet luxusních materiálů nekončí a pokračuje přes ciferník vyrobený z tvrdého jilmového burlu až po pásek z kůže aligátora. Ten má zase evokovat kožená sedadla vozidla Bugatti. Arabské číslice na minutové ciferníku jsou pro změnu, stylizovány do podoby přístrojů na palubní desce.

Bugatti Type 57SC Atlantic Coupe

Uvnitř hodinek nalezneme strojek domácí produkce RL1967 usazen do 18 kamenů. Celkem 156 dílku kalibru generuje rychlost 18 000 kmitů za hodinu a nabízí rezervu chodu 45 hodin. Konvexní safírové sklíčko je vybaveno antireflexní vrstvou.

Cena za luxusní hodinky Ralph Lauren Automotive Skeleton je stanovena na 47 490 dolarů (cca 1 190 000 Kč). K dostání pouze ve vybraných buticích.

Ralph Lauren Automotive Skeleton Bugatti Type 57SC Atlantic Coupe Ralph Lauren luxusni hodinky Ralph Lauren Automotive Ralph Lauren Automotive Skeleton luxusní hodinky

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář