Privátní večeře s Christophe Claret

Po úspěchu modelů Maestro a X-TREM-1 Sting HD hodinek Christophe Claret na nedávném veletrhu, připravila společnost setkání milovníků těchto ručních unikátů v Mexiku a na východním pobřeží USA.

christophe-claret-x-trem-1-stinghd-2

Luxusní hodinky Christophe Claret Maestro představené začátkem roku 2017, vyvolali mezi milovníky a fanoušky značky obdivuhodný zájem. Unikátnost zobrazování času není tak extravagantní záležitostí jako u modelu X-TREM-1, kterých vzniklo pouhých 8 kusů jako limitovaná edice. Ale zároveň zde firma dostává svému jménu a předvádí mechanickou složitost, na kterou jsme u značky zvyklí. Rezerva chodu zde činí neuvěřitelných 168 hodin a vnitřní strojek DMC16 je vyroben z 342 přesně opracovaných komponent. Na světově největším veletrhu luxusních hodinek – švýcarském BaselWorldu, se Christophe Claret spojil s americkou společností StingHD specializující se na unikátní šperky pro vznik modelu X-TREM-1 StingHD s vyobrazenou lebkou na kleci tourbillonu a případně i ciferníku.

christophe-claret-maestro-14

 

Mistrovský hodinář ve společnosti svého partnera Equation of Time představil své dva nejnovější modely spolu s celou novou kolekcí na soukromé večeři pro sběratele a milovníky napříč Mexikem, kam bude Christophe Claret toto léto oficiálně vstupovat na trhu.

tmpimageup_1qo7kd

tmpimageup_tbx41n

 

 

 

 

 

 

 

 

V neposlední řadě byla také soukromá večeře organizována i v Miami, kde si ji vzala na starost místní společnost East Coast Jewelry Luxe kvůli propagaci modelu X-TREM-1 Sting HD, který se zde setkal s velkým úspěchem. Společnost East Coast Jewelry Luxe patří mezi největší dodavatele luxusního zboží již od roku 1986 a rychle se tak stalo nejoblíbenějším místem pro návštěvníky z celé jižní Floridy. Pokud si chcete pořídit luxusní hodinky nebo šperky, musíte rozhodně zavítat sem.

tmpimageup_zg0j1n tmpimageup_8hwava

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář