Privátní ostrov na prodej – Hatchet Caye Island Resort

Lokalita, lokalita, lokalita. Kolikrát jste toto „pořekadlo“ již slyšeli při výběru dovolené? Jenže kam vyrazit pokud chcete úchvatnou krajinu, dech beroucí západy slunce, křišťálově čistou vodu a absolutní soukromí? Žádné davy turistů, žádné přeplněné komplexy ale pouze vy a vaši přátelé.

ostrov-na-prodej-hatchet-caye-island-resort

Tohle všechno nabízí 7 akrový ostrov, vzdálený zhruba 20 kilometrů od Belize – Hatchet Caye Island Resort. Letadlem jednoduše přistanete na Placenia Airport a tam už vás vyzvedne člun, který vás dopraví na ostrov. Popřípadě si vezmete klíčky od vlastního člunu, který jste tam zakotvili minule a dopravíte se na ostrov sami. Jak je tohle možné? Protože celý ostrov Hatchet Caye je včetně ubytovacích komplexů aktuálně na prodej – za částku 9,9 miliónů dolarů (cca 250 miliónů korun).

ostrov-na-prodej-hatchet-caye-island-resort

Pokud nepočítáte tým pracovníků, kteří se o vás starají a připraví vám kompletní plán dovolené na míru, bude na ostrově vždy maximálně 20-25 obyvatel. Celý resort totiž nabízí pouze 9 možností ubytování po dvou lidech s možností přistýlky pro děti. Takže pokud máte dostatek přátel, obsadíte celý ostrov.

ubytovani-hatchet-caye-island-resort

Z nejvzdálenějšího ubytování to k pláži trvá zhruba 1 minutu chůze. Z toho nejkratšího asi 10 vteřin, než přejdete terasu vašeho domu. Každý pokoj je zařízen směsí moderního nábytku s prvky lokální kultury a vybaven klimatizací. Wi-Fi připojení je dostupné napříč celým ostrovem, takže „postování“ fotek z pláže na Facebook nebo Instagram nic nebrání, stejně tak jako vyřizování pracovních emailů. Večer si pak dopřejete výborné jídlo v místní restauraci, popřípadě ugrilujete čerstvé ryby, které jste nachytali v průběhu dne a celý den zakončíte v plážovém baru s přáteli.

ubytovani-hatchet-caye-resort

Chcete si Hatchet Caye Resort vyzkoušet dřív než ho celý koupíte? Není nic jednoduššího než tak učinit přes portál Booking.com a zarezervovat si ubytování. Cenově se pohybujete od 7 000 do 11 000 za noc na osobu.

privatni-ostrov-na-prodej-hatchet-caye-island privatni-ostrov-na-prodej-hatchet-caye-resort luxusni-ostrov-na-prodej-hatchet-caye-island-resort ostrov-k-prodeji-hatchet-caye-island luxusni-dovolena-hatchet-caye-island-resort hatchet-caye-resort interier-hatchet-caye-resort hatchet-caye-island-resortprivatni-ostrov-na-prodej-hatchet-caye-island-resort

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář