Přímořské letovisko Ritz-Carlton Langkawi

Společnost Ritz-Carlton Hotel Company vlastníci síť luxusních hotelů The Ritz-Carlton, rozšiřuje své portfolio přímořských hotelů na Langkawi v Malajsii. Otevření je naplánováno v průběhu roku 2015.

Langkawi je tropický ostrov, ideální pro ty kteří hledají dobrodružství jak na pevnině tak na moři. Hotel Ritz-Carlton Langkawi sídlící mezi deštnými pralesy ostrova, se může pochlubit soukromou pláží a vlastní zátokou, díky které si mohou návštěvníci vychutnat nádherné výhledy na Andamanské moře. Langkawi se také občas říká „Legendary Island“ nebo „Jewel of Kedah“ protože nabízí hektary nedotčené krásné přírody s příjemnou místní kulturou. Pro hosty hotelu je tak připraveno spousty kulturních zážitků, dobrodružných cest, ale také aktivit jako třeba potápění. Pokud jste navštívili hotely Ritz-Carlton v Dubaji, Berlíně, Hong Kongu, je Langkawi další ideální zastávkou.

Partnerství mezi Ritz-Carlton a AJ Resorts SDN BHD nabídne celkem 132 apartmánů a 42 designových vil, nesoucí prvky inspirované tradičními Kampongskými vesnicemi. Jan Strickland a singapurští Burega Farnell byly vyhlášeni jako hlavní designéři interiérů tohoto rezortu.

Středisko bude obsahovat opečovávané tropické zahrady, tři bazény (z nichž jeden bude určen převážně pro děti) a Ritz-Kids klub. Restaurace v hotelu Ritz budou odrážet zvyklosti a kulinářské rozmanitosti celé Asie. Naleznete zde jídla z Malajsie, Číny, Thajska, Indie a samozřejmě také místní kuchyň Langkawi. Výborná francouzská kuchyně, stejně jako většina jídel z celého světa, plážový grill jsou i zde jistotou.

Relaxaci a odpočinek uprostřed ničím a nikým nerušené přírody, umocňují lázně Ritz-Carlton Spa, které nabízejí tradiční lázeňské procedury hammam.

Zdá se, že Ritz-Carlton Langkawi bude skutečným luxusem na ostrově a nikterak nepoleví ze svého celosvětového standardu.

Ritz-Carlton Langkawi

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář