Porsche Office Chair – kousek 911 do Vaší kanceláře

Jste-li fanouškem značky Porsche a konkrétně modelu 911, tahle kancelářská sedačka Vám nesmí uniknout! Milujete své Porsche 911 natolik, že kdyby to šlo tak byste v kabině nejraději i spali, popřípadě pracovali a trávili celý den? I když je to při troše představivosti proveditelné, určitě to nebude moc praktické a hlavně pohodlné.

Sedačka Porsche do kanceláře

Jenže to by to nebyla automobilka Porsche, kdyby na svoje fanoušky nemyslela. A stejně jako nedávno představila nové Porsche 911 s manuální převodovkou, pro skalní fanoušky a pravé petrolheady, přišla nyní s luxusní kancelářským křeslem. To vychází z modelu 911 Carrera GTS a 911 GT3. Takže nejen že přijedete do kanceláře ve své 911, ale teď v ní i můžete sedět například v průběhu porady. Ale je pravda, že pokud jste už dříve pořídili stůl z Lamborghini, nebude to úplně ideální.

Porsche Office Chair - luxusní sedačka do kanceláře

Nové kancelářské sedačky Porsche Office Chair jsou polohovatelné ve čtyřech směrech a nabízejí stejný komfort jako automobilové typy. Dokonce i tlačítka ovládání jsou umístěna stejně jako ve vozidlech 911 a můžete s nimi plynule regulovat výšku sedačky. Celý elektronický mechanismus je zde ale poháněn dobíjitelnou baterií přes klasický 220V adaptér.

Sedačka Porsche do kanceláře Porsche Office Chair

Základní model Porsche Office Chair i pokrokovější verze Office Chair RS (červená barva prošití) mají zadní stranu vyrobenou z kompozitu plastu v šedo-stříbrné barvě. K výrobě sedaček byla použita kvalitní prémiová kůže, kterou taktéž naleznete ve Vaší 911. Ve verzi Office Chair RS je pak na středu sedačky použita klasická Alcantara na kterou jste taktéž zvyklí ze svého automobilu. Na „podvozku“ sedaček nalezneme základnu s pěti kolečky, které jsou vhodné jak pro tvrdé tak i měkké podlahy.

Porsche Office Chair je k dispozici za cenu 5 690 dolarů (cca 142 500 Kč) a verze sedačky Office Chair RS za částku 6 570 dolarů (cca 165 000 Kč).

Sedačka Porsche Office Chair Porsche Office Chair sedačka do kanceláře Luxusní sedačka Porsche Office Chair

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář