Porsche Design P´9983

BlackBerry a Porsche Design, dvě značky které většině populace neřeknou nic bližšího. Ovšem milovníci kvalitní elektroniky a luxusu již vědí své a těší se na další informace. Po předchozí spolupráci značek, na jejímž konci stál luxusní telefon Porsche Design P9982, zde máme novinku v podobě dalšího modelu telefonu a to Porsche Design P´9983.

Že je partnerství těchto značek výhodné nejen pro zákazníka, kterému poskytují svůj společně vytvořený luxusní telefon, dokazuje i fakt, že si společnost BlackBerry přizvala firmu Porsche Design k návrhu QWERTY klávesnice pro model BlackBerry Q10. Ta je vytvořena ze speciálně broušených skel s odolností syntetického materiálu a speciálním 3D efektem stříbrných fontů.Porsche Design P9983

Porsche Design P´9983 je luxusní smartphone který má tělo vyrobené z nerezové kované oceli, safírové sklo použité jako čočka fotoaparátu nebo speciální zadní kryt přístroje ze skelné tkaniny do kterého je vsazené gravírované logo společnosti Porsche Design. Perfektně vyladěný operační systém BlackBerry 10.3 je v kombinaci s dotykovým displayem o rozměru 3,1 palce vysoce produktivním nástrojem. O bezproblémové odeslání dokumentů nebo emailů se postará podpora všech LTE/3G/2G sítí a dvou-jádrový procesor Qualcomm MSM8960T Snapdragon S4 Pro (Krait) o taktovací frekvenci 1,5 GHz. Bezpečnost je zde řešena aplikací BlackBerry® Messenger a pro uživatele telefonů Porsche Design, známým PIN kódem – Porsche Design BlackBerry® PIN ID skupiny 2AAXXXXX. K telefonu lze samozřejmě zakoupit exkluzivní příslušenství včetně pouzdra z jemné italské kůže v barevných odstínech žluté, modré, zelené, tmavě hnědé, modro-oranžové, Paloma Gray odstínu a barvy granátového jablka.

Luxusní telefon Porsche Design P´9983 pořídíte již od 1400 liber (zhruba 47 000 Kč) v autorizovaných prodejnách Porsche Design.

Porsche Design P´9983

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář