Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od běžné produkce? Máme tady řešení. Německý úpravce TechArt připravil pro majitele posledních GT3 produkt s názvem Carbon Sport Package. Díky němu získá GT3 více agresivní a osobitý styl, oproti běžnému (jak jen GT3 běžná může být) modelu.

porsche-911-gt3-techart

Těšit se můžete na odlehčenou přední kapotu s průduchy, nový přední nárazník s výraznějšími rysy a křidélky pro ještě lepší proudění vzduchu, redesignované boční prahy, mírně upravený sklon křídla a nasávače v kapotě nad motorem. Exteriérové změny uzavírá přepracovaný zadní difuzor a 20“ kola Formula IV Race s uchycením na středu, nikoliv pomocí klasických kolových šroubů – přeci jen je P911 GT3 „civilní“ závodní automobil.

tuning-porsche-911-gt3-techart

V interiéru si můžete vymyslet opravdu cokoliv, jak říká jedno přísloví „sky is the limit“. A jelikož jde společnosti TechArt o zákazníka v první řade, máte na výběr několik stovek rozličných materiálů. Od různě barevných uhlíkových vláken (karbonu), po výběrové kůže z rozdílných koutů zemí, přes jakkoliv barevné Alcantary až nekonečně mnoho odstínů lakovaných dílů. Přejete si upravit barvu „budíků“? Nebo chcete přisvítit prahy při nastupování vlastní barvou? A všechno to sladit do jedné barvy? Nic není problém.

luxusni-porsche-911-gt3-techart

Standardně dodávaný volant je nahrazen modelem TechArt Type 7, který je o něco menší než původní. Ovšem kombinace Alcantary, prémiové kůže a barevných panelů sladěných se zbytkem interiéru, působí, jakoby tam volant byl již od „narození“ automobilu. Tohle je ten správný tuning, který si vaše Porsche 911 GT3 zaslouží.

porsche-911-gt3-techart-interier porsche-911-gt3-techart-difuzor upravene-porsche-911-gt3-techart porsche-911-gt3-techart-luxusni-tuning porsche-911-gt3-tuning

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář