Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Line

Stejně jako společnost Mercedes-Benz využívá své dvorní ladiče AMG, nebo Brabus. Společnost BMW svého úpravce Alpina, má i automobilka Porsche oblíbené „tunery“ svých vozů. Pokud stavíte vyloženě závodní speciál nebo ultra limitovanou edici určitě navštívíte firmu RUF, ale co dělat když nechcete přestavět celé vozidlo? Navštivte německého tuning úpravce, společnost TechArt.

Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Line

Renomovaná německá tuningová firma, specializující se hlavně na vozy Porsche představila na ženevském autosalónu bodykit „Carbon Sport Package“ pro téměř všechny modely Porsche 911. Ale! Nyní se objevilo nové vozidlo s názvem Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Line, které je od původního bodykitu designově vzdáleno a hlavně je kompletně připraveno jako okruhové náčiní.

Luxusní Porsche 911 GT3 RS - TechArt Carbon Line

Nejde tedy jen o klasickou přestavbu pomocí nárazníků, ale o promyšlenou aerodynamiku účinnou zejména při okruhovém řádění. Těšit se můžete na agresivní vzezření, zvětšené nasávací otvory v předním nárazníku, upravené proudění vzduchu v podbězích, nová zrcátka a zadní křídlo, které zajistí dostatečnou přilnavost zadní nápravy ve vysokých rychlostech. Jelikož se na okruhu hraje o čas, je veškerá váha navíc zbytečná. Takže je celý bodykit jak už název napovídá, vyroben z uhlíkových vláken.

Porsche 911 GT3 RS - TechArt Carbon Line

Samotné Porsche 911 GT3 RS disponuje výkonem 500 koní se zrychlením z 0 na 100 km/h za pouhé 3,3 vteřiny. Naučit se s Vaší novou „okruhovkou“ jezdit na limitu auta a pilovat dokonalé ovládání nejen na trati, určitě zabere nějaký ten čas, takže je upravování výkonu prozatím zbytečné. Už takhle se GT3 RS dokáže rozjet přes 310 km/h, což na klasických závodních tratích ani nevyužijete.

Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Line zakoupíte za 181 690 euro (cca 5 000 000 Kč).

Porsche 911 - GT3 RS TechArt Carbon Line Porsche 911 GT3 RS TechArt Porsche 911 GT3 RS TechArt - Carbon Line Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Karbonový bodykit Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Line Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Line bodykit Okruhové náčiní od TechArtu - Porsche 911 GT3 RS TechArt Carbon Line

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář