Pořiďte si ostrov v Karibiku! Motu Moie je na prodej

Nechce se Vám kupovat další nemovitost v centru světových metropolí a přemýšlíte kde vydělané peníze zúročit nebo za co je utratit? Co takhle si pořídit „chatičku“ kam byste mohli létat a nikdo by Vás nerušil, byl tam klid a zároveň maximální pohodlí? Za cenu lehce přes 505 000 Kč / m2 se nyní nabízí luxusní privátní ostrov v KaribikuMotu Moie a to včetně soukromé vily. Přesněji se ostrov nachází vedle souostroví Tahaa a Raiatea, cca 20 kilometrů od Bora Bora.

Motu Moie, Tahiti - prodej luxusního ostrova

Nejedná se však o honosnou rezidenci jakou má Richard Branson na svém soukromém ostrově Necker Island, ale luxus uvnitř komplexu soukromé vily je zde opravdu dostatečný. Celý komplex se skládá ze 3 luxusních bungalovů umístěných na pláži, jídelního a relaxačního bungalovu, domu pro správce, bungalovu pro sklad sportovního náčiní a několika málo dalších technických domů. Obytná plocha je příjemných 437 m2 z celkových 80 937 čtverečních metrů celého ostrova.

Ostrov v Karibiku na prodej - Motu Moie, Tahiti

Když už řešíte nákup soukromého ostrova, největším problémem bývá získání sladké vody. Zde je to absolutně bez problémů, protože se celý ostrov nachází na korálovém útesu, který danou vodu filtruje opravdu kvalitně. To dokazuje i bohatá flóra bez nutnosti pravidelného zalévání. Sluneční svit v kombinaci se solárními panely, se zde postará o dostatečný zdroj elektřiny a ohřevu vody.

Luxusní ostrov na prodej Motu Moie, Tahiti

Pokud něco potřebujete zařídit v „civilizaci“ není nic jednoduššího, než sednou do člunu a vyrazit na vedlejší ostrov. Za 5 minut plavby Vás uvítá půvabná polynéská vesnička Patio, kde nakoupíte nejen jídlo a veškeré potřebné záležitosti, ale také vyřešíte úřady, doktora a ještě si pochutnáte ve skvělých restauracích.

Na Váš soukromý ostrov se dostanete z letiště na ostrově Raiatea, které je od Motu Moie vzdáleno zhruba 25 minut jízdy lodí. Město Uturoa je druhé největší v zemi a nabízí nejen kulturní vyžití, ale také to nejlepší z lokálních ostrovů a Francie.

Ostrov na prodej Motu Moie, Tahiti

A kolik Vás bude tento luxusní ostrov stát? Cena je nastavena na 9 500 000 dolarů (cca 237,5 miliónů korun).

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat realitní kancelář French Polynesia Sotheby’s International Realty a konkrétního makléře Jacquese Menahema na telefonním čísle 87 710 332.

Motu Moie, Tahiti - luxusní ostrov na prodej Ostrov na prodej - Motu Moie Motu Moie, Tahiti - ostrov na prodej Ostrov k prodeji Motu Moie Motu Moie - ostrov na prodej Luxusní ostrov na prodej - Motu Moie, Tahiti

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář