Pininfarina – 4.Ever Pininfarina Cambiano

Společnost Pininfarina známá především díky svému designéru Sergio Pininfarinovi, který působil jako ikona a designer nejhezčích automobilů na světě nejen pro Ferrari, představila nové luxusní pero. Je jím 4.Ever Pininfarina Cambiano – pero, které nejen že je zrozené k dokonalosti, ale také plné je plné inovací.
Pero bylo představeno na veletrhu Paperworld ve Frankfurtu nad Mohanem, což je veletrh papírenského zboží a psacích potřeb. Vzhled tohoto pera je však mírně odlišný od klasických italských designů, ovšem, co toto pero dělá nejpozoruhodnější, je hrot s názvem Ethergraph. Ten umožňuje, aby pero psalo jakoukoliv barvou a neomezeně dlouho – tedy pokud se barva doplní.
Pininfarina spolupracovala se společností Napkin, právě na tomto revolučním hrotu, který je ručně vyráběn v Italii. Ethergraph hrot je vyrobený ze speciální slitiny, která dodává peru přesný tah.
4.Ever Pininfarina Cambiano bylo inspirováno konceptem vozu Cambiano a napodobuje ho ve všech směrech. Dřevo a speciální slitina hliníku, tak tomuto peru dodávají jedinečnou osobnost.

4-ever-pininfarina-cambiano

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář