Phulay Bay – Luxusní Thajsko

Phulay Bay je první luxusní resort skupiny hotelů Ritz – Carlton. Nachází se podél pobřeží Andamanského moře ve městě Krabi na jihu Thajska. Neleží však přímo v Krabi, destinaci oblíbené mnoha turisty, ale kousek vedle, necelých 26 km.
Budete uchváceni nádherným a jedinečným výhledem na záliv Phang Nga s vápencovými útvary a luxusními tropickými zahradami resortu.

Pokoje resortu jsou vybaveny stylovými koupelnami, plochou televizí se satelitovým příjmem programů, DVD přehrávačem a nádherným výhledem na oceán ze soukromé terasy.

Celý komplex se může pochlubit lázněmi, 24-hodinovými službami komorníků, pěti restauracemi a „nekonečným“ bazénem. Samozřejmostí je také fitness centrum, nebo různé akce jako vaření thajských jídel, batikování, připravované pro hosty resortu.

ESPA středisko v Phulay Bay nabízí soukromé relaxační centrum, lázeňský bazén a šťávu z čerstvých ovocných plodů v RAW Spa Café. Můžete tak po náročném dni opravdu vypnout a nechat se unášet nádherným prostředím, nadstandartními službami a skvělým pokrmem.

Pět restaurací v resortu, dává na výběr skutečně z mnoha jídel. Nejlepší výběr z asijských a západní specialit naleznete v restauracích Jampoon International Restaurant a Plai Fah Restaurant. Pokud chcete ochutnat to nejlepší z tuzemské thajské kuchyně, zastavte se v restauraci Sri Tang. Máte chuť na mořské plody, které ještě před pár minutami, hodinami plavali v okolí? Lae Lay Pavilion je restaurace přímo pro Vás. Pro vychutnání romantického západu slunce, zakončení dne, doporučujeme Chomtawan Lounge, kde můžete rozjímat nad neskonale nádherným západem slunce a tropickou krajinou.

Ceny za tento 5-hvezdičkový resort, začínají na 9 000 Kč za noc.

Rezervaci provedete přes systém Booking.com

Phulay Bay 2 Phulay Bay 4 Phulay Bay 5 Phulay Bay 3 Phulay Bay 13 Phulay Bay 8 Phulay Bay 9 Phulay Bay 7 Phulay Bay 11 Phulay Bay 10 Phulay Bay 6 Phulay Bay 12 Phulay Bay 14

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář