Orsos Islands – Luxusní plovoucí dům

Orsos Islands je Rakouská společnost, která přišla s konceptem luxusní dovolené dle Vašich vlastních představ. Nemusíte se omezovat pouze na jednu lokalitu, ale v případě potřeby, svůj „dům“ přesunete jinam.

Nabídku představují „umělé ostrovy“ které vypadají jako domy z říše snů. Ostrov se rozkládá na rozměrech 37 x 20 metrů a nabídne celkem šest dvou lůžkových pokojů, plus oddělení pro zaměstnance.

Stavitelé tohoto ostrova, také věnovali zvláštní pozornost životnímu prostředí. Projekt je tak vybaven autonomním napájecím systémem, který kombinuje solární a větrnou energii.

Pokud jde o vybavení a komfort, tento umělý ostrov má vše co budete potřebovat. Krytý gril s barem, krásnou terasu s Jacuzzi a pohodlnými lehátky. A také zábavní areál pod vodní hladinou, který se přímo vybízí k pořádání akcí s přáteli. Moderní akvárium, kuchyňský kout a restauraci s barem naleznete na hlavní palubě, kde naleznete vše pro Váš pohodlný život nebo zábavu.

Další výhodou těchto ostrovů je, že mohou být jednoduše zakotveny a uchyceny k zemi. Popřípadě se mohou propojit mezi sebou a vytvořit tak skutečně zajímavý rezidenční park.

Jeden takovýto ostrov vyjde na 4 700 000 dolarů, což je kolem 95 miliónů korun.

Orsos-Island 1 Orsos-Island 2 Orsos-Island 3 Orsos-Island 4 Orsos-Island 5 Orsos-Island 6 Orsos-Island 7 Orsos-Island 8 Orsos-Island 9 Orsos-Island 10 Orsos-Island Orsos-Island 11

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář