Omega Seamaster Diver 300M ETNZ

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších švýcarských výrobců luxusních hodinek, společnost OMEGA, vydala novou verzi svého modelu Seamaster. Nový model Omega Seamaster Diver 300M ETNZ je oslavou vzájemného sponzorství mezi společností Omega a America´s Cup ETNZ (Emirates Team New Zeland) jachtařským týmem. A pokud máte rádi sportovnější styl hodinek, který se hodí spíše k „casual“ nebo „smart casual“ stylu oblečení, nový Seamaster patří mezi to nejlepší co aktuálně na trhu seženete.

Omega Seamaster Diver 300M ETNZ

Omega Seamaster Diver 300M ETNZ přichází v masivním pouzdře o průměru 44 milimetrů, které je vyrobeno z titanu třídy 5. Keramická luneta v černé barvě je otočná pouze jedním směrem a její indexy byly vytvořeny pomocí laserové ablace (postup, při kterém je původní materiál „odpařován“ laserovým paprskem). V místech 12 hodinového indexu nalezneme tečku, potaženou bílou SuperLuminova luminiscencí, která emituje zelené světlo.

U druhé a čtvrté hodiny jsou umístěna tlačítka pro spuštění a resetování stopek. V této verzi jsou však barevně rozlišena a horní je dekorováno červeným hliníkovým kroužkem, zatímco spodní černým keramickým kroužkem. Ostatně všechny prvky jsou v kombinaci tmavé barvy s kontrastní červenou. Ciferník je vyroben taktéž z titanu ale dekorován jemným pískováním. Indexy jsou potažené opět SuperLuminova luminiscencí, ale nyní vyzařují modré světlo. Na dýnku hodinek nalezneme vygravírované vlny a logo ETNZ týmu.

Hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ Chronograph

Řemínek je vyroben z dvoubarevné hypoalergenní pryže. Horní část má jednoduchou texturu v tmavé barvě korespondující se zbytkem hodinek. A spodní část v červené barvě připomíná design plachet týmové jachty.

Jednoduché a zároveň velmi precizní hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ pořídíte za 7 800 dolarů (zhruba 192 000 Kč).

Hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ Luxusni hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář