Omega Seamaster Diver 300M ETNZ

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších švýcarských výrobců luxusních hodinek, společnost OMEGA, vydala novou verzi svého modelu Seamaster. Nový model Omega Seamaster Diver 300M ETNZ je oslavou vzájemného sponzorství mezi společností Omega a America´s Cup ETNZ (Emirates Team New Zeland) jachtařským týmem. A pokud máte rádi sportovnější styl hodinek, který se hodí spíše k „casual“ nebo „smart casual“ stylu oblečení, nový Seamaster patří mezi to nejlepší co aktuálně na trhu seženete.

Omega Seamaster Diver 300M ETNZ

Omega Seamaster Diver 300M ETNZ přichází v masivním pouzdře o průměru 44 milimetrů, které je vyrobeno z titanu třídy 5. Keramická luneta v černé barvě je otočná pouze jedním směrem a její indexy byly vytvořeny pomocí laserové ablace (postup, při kterém je původní materiál „odpařován“ laserovým paprskem). V místech 12 hodinového indexu nalezneme tečku, potaženou bílou SuperLuminova luminiscencí, která emituje zelené světlo.

U druhé a čtvrté hodiny jsou umístěna tlačítka pro spuštění a resetování stopek. V této verzi jsou však barevně rozlišena a horní je dekorováno červeným hliníkovým kroužkem, zatímco spodní černým keramickým kroužkem. Ostatně všechny prvky jsou v kombinaci tmavé barvy s kontrastní červenou. Ciferník je vyroben taktéž z titanu ale dekorován jemným pískováním. Indexy jsou potažené opět SuperLuminova luminiscencí, ale nyní vyzařují modré světlo. Na dýnku hodinek nalezneme vygravírované vlny a logo ETNZ týmu.

Hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ Chronograph

Řemínek je vyroben z dvoubarevné hypoalergenní pryže. Horní část má jednoduchou texturu v tmavé barvě korespondující se zbytkem hodinek. A spodní část v červené barvě připomíná design plachet týmové jachty.

Jednoduché a zároveň velmi precizní hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ pořídíte za 7 800 dolarů (zhruba 192 000 Kč).

Hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ Luxusni hodinky Omega Seamaster Diver 300M ETNZ

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář