Odpočinkový ráj v Thajsku – Conrad Koh Samui

Představíte si pod pojmem romantická dovolená úžasné výhledy na západ slunce a nádhernou přírodu? Pak vyrazte do luxusního komplexu Conrad Koh Samui Resort and Spa na oblíbeném thajském ostrově Koh Samui.

Conrad Koh Samui - luxusní dovolená v Thajsku

Tento úchvatný rezort se rozkládá na 25 akrech bujné přírody ve svahu, s výhledem na překrásnou písečnou pláž Aow. Svojí romantickou dovolenou tu prožijete v jedné z 80 luxusních vil, ze kterých budete mít výhled na celý Thajský záliv. Znáte snad něco lepšího, než být na terase honosného sídla, s překrásnou přírodou kolem Vás, vlastním bazénem pár metrů od sebe a zapadajícím sluncem nad zálivem před Vámi? Přesně tohle jsou okamžiky, na které v životě nezapomenete.

Conrad Koh Samui

Každá vila z komplexu Conrad Koh Samui nabízí ničím nerušený výhled na oceán, deseti metrový „nekonečný“ bazén a luxusní vybavení. Vybrat si můžete ze tří variant bydlení, kde má nejmenší vila rozlohu 65 m2 a největší 96 m2, lokalita může být těsně u vody anebo naopak, v kopci s úžasným výhledem. Popřípadě jestli se rádi „válíte“ v posteli, tak můžete zvolit vilu s královskou velikostí lože (king size).

Luxusní dovolená Conrad Koh Samui

Po vyčerpávajícím výletování nebo tvrdém tréningu v lokálním fitness centru, doporučujeme zajít na masáž v místním oddělení SPA. Zde objevíte krásu skutečné thajské masáže a budete se cítit jako znovuzrození. Využít můžete také klasické a netradiční lázeňské procedury. Pokud milujete relaxaci, je tento rezort s překrásným výhledem ideální na procvičení jógy ať už s místním instruktorem nebo bez něho. O odpočinku v podobě šnorchlování podél korálových útesů v průzračně čisté vodě ani nemluvíme. To jsou věci, které prostě musíte zažít.

Conrad Koh Samui - luxusni dovolena v Thajsku

Vynikající gastronomický zážitek pak naleznete v místní restauraci Jahn, kde Vám připraví dokonalou místní thajskou kuchyni. Pokud dáváte přednost nejrůznějším středomořským specialitám a více evropskému jídlu, oblíbenou restaurací se pro Vás stane Zest.

Romanticka dovolená Thajsko - Conrad Koh Samui

Milovníci kvalitního vína se okamžitě „zabydlí“ ve sklepení s názvem The Cellar, kde na ně čeká přes 3000 toho nejlepšího místního a světového vína. Pouze 8 míst k sezení, zajišťuje v tomto „sklepě“ dostatek soukromí i pro nikým nerušená obchodní jednání.

Conrad Koh Samui - romantická dovolená Thajsko

Luxusní romantická dovolená v Thajsku - Conrad Koh samui

Pizzu, hamburgery a ostatní grilované pochoutky naleznete v podniku Azure Bar and Grill, který je umístěn dole u bazénu. Oproti tomu si v baru Aura Lounge, vychutnáte ty nejkrásnější západy slunce nad zálivem, zatímco budete popíjet Váš oblíbený míchaný drink.

Luxusní romantická dovolená v komplexu Conrad Koh Samui Resort and Spa vychází od 14 000 Kč za noc. Rezervaci, kterou můžete 3 dny před pobytem zdarma zrušit, provedete přes webový portál Booking.com.

Dovolená Thajsko - Conrad Koh Samui Luxusní dovolená Koh Samui - Conrad Koh Samui Romantická dovolená v Thajsku - Conrad Koh Samui Luxusni dovolena v Thajsku - Conrad Koh Samui Romanticka dovolena v Thajsku Luxusni-dovolena-thajsko-conrad-koh-samui-resort-and-spa

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář