Óda na růže – nová kolekce Piaget Rose

Společnost Piaget, známá především tvorbou luxusních hodinek a komponováním květin do šperků, představila novou kolekci Piaget Rose. Pozoruhodná svým tvarem, krásou, křehkostí, vůní a smyslností, nádherná královna květin, dokázala vždy okouzlit mysl Yves Piaget.

Konečný hold, vzdala této květině lásky na veletrhu 1982 International Competition of New Roses s dílem 80 okvětních lístků pokřtěných „Yves Piaget Rose“. Nespornou múzou výrobků společnosti Piaget, se stala růže po několik desetiletí. Její zaintegrování nalezneme nejen ve špercích, ale také na dýnkách a cifernících luxusních hodinek.

Sbírka Piaget Rose, která byla zahájena v roce 2012 na třicáté výročí Yves Piaget Rose se dočkala pokračování. Věnováno ženské kráse je těchto vzkvétajících nových 14 šperků.

Každé nové květeně, je věnováno maximální úsilí pro zachycení jedinečné estetiky a pro zachycení emocí každého kusu. Občas elegantní a okouzlující, občas jemná a ženská, stejně jako měnící se žena.

Yves Piaget Rose 1 Yves Piaget Rose 7 Yves Piaget Rose 3 Yves Piaget Rose 4 Yves Piaget Rose 8 Yves Piaget Rose 2 Yves Piaget Rose 5 Yves Piaget Rose 6 Yves Piaget Rose

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář