Oceňovaná filmová režisérka Sofia Coppola – nová „přítelkyně“ domu Cartier

Francouzský šperkařský a hodinářský dům Cartier je světově proslavený pro svoji eleganci a styl. To samé lze říci o americké režisérce, herečce a scénáristce Sofii Coppole. Tento rok zaujímá držitelka Oscara a vkusná módní ikona novou pozici a stává se přítelkyní domu Cartier. „Cartier jsem vždy milovala, představuje vrchol krásy a řemeslné zručnosti s dlouhou historií a dědictvím. Klasické a nadčasové kusy od Cartier Vám vydrží celý život,“ říká Coppola. Cartier jí vrací komplimenty a poukazuje na její „talent, kreativitu, styl, jasnou vizi a názor.“

Hodinky Cle de Cartier Steel

Sofia Coppola nachází zalíbení v mnoha aspektech značky. Obdivuje „sofistikovaný design, autentičnost a velkolepost“ a zároveň oceňuje, že „Cartier nic nenadsazuje“. Okouzlil ji romantický duch a dlouhá historie značky, zejména 40. a 70. léta 20. století. „Každý velký šperk Cartier má svůj příběh,“ dodává. Mezi oblíbené kusy dcery slavného režiséra F. C. Coppoly, bez kterých nevychází, aktuálně patří hodinky Clé de Cartier. Ty byly uvedeny na trh minulý rok a letos model přichází v nových kreacích z růžového zlata a oceli. „Líbí se mi tvar hodinek, jsou elegantní a velmi příjemné na ruce. Vypadají velice decentně a přesto si jich lidé všímají a skládají mi komplimenty.“ Právě s hodinkami Clé de Cartier vznikla ve spolupráci s fotografem Andrewem Durhamem série fotografií, které zachycují Sofii na vysoce ženských snímcích s notnou dávkou francouzského šarmu.

Sofia Coppola_cle de Cartier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sbírka osobních pokladů Cartier Sofie Coppoly, jakožto nadšené klientky a sběratelky,  obsahuje např. svatební prsten, malý model hodinek Tank, náramky z kolekce Menotte, Nouvelle Vague, ikonické Trinity a Love, či prsten z panteří kolekce, dar od jejího manžela. „Miluji design jednotlivých kolekcí, najdete v nich jak kusy na každodenní nošení, tak překrásné kreace na večer.“ Dokonalost při každé příležitosti platí i pro Sofii, která působí stejně stylově a chic ve sportovním tričku, jako ve svetru a riflích při natáčení, či neodolatelně v elegantních šatech na červeném koberci.

Soffia Coppola x Cartier Sofia Coppola Cartier

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář