Oceanco Stiletto – nová 107m dlouhá super jachta

Ken Freivokh je designér námořních jachet z Velké Británie a je znám především svým „out-of-the-box“ myšlením. Takže když se nizozemská společnost Oceanco rozmýšlela s kým zahájit spolupráci při výstavbě své nové luxusní jachty, bylo rozhodnuto.

Oceanco Stiletto – nová 107m dlouhá super jachta

Inovativní koncept super jachty Oceanco Stiletto se navíc díky své délce 107 metrů, řadí mezi největší jachty dostupné na trhu. Ale své majitele nepřekvapí pouze délkou nýbrž také dokonalým přepychem a state of art vybavením. Přeci jen, vlastní vodopád nenajdete na každé jachtě.

Luxusní jachta Oceanco Stiletto 107m

K dispozici je pak také impozantní venkovní terasa s krytým bazénem, kompletně vybaveným barem, lehátky a jen několik kroků od vlastního heliportu. Do základní výbavy si taktéž můžete připočítat fitness centrum, lázně a ohromnou společenskou místnost kde uspořádáte ty nejlepší párty, na které nikdo nezapomene. No a ve spodní palubě se nachází další bazén s úžasným výhledem na otevřené moře.

 

Oceanco Stiletto – luxusní jachta

Luxusní jachta Stiletto ubytuje mezi 16 až 18 hosty v luxusně zařízených kajutách. K dispozici je šest kajut pro hosty a jedno VIP apartmá, které lze v případě potřeby rozdělit na dvě obyvatelné jednotky. Majiteli jachty samozřejmě náleží to nejlepší a nejkrásnější apartmá na lodi s vlastní terasou, vířivkou a všemi vymoženostmi dle konkrétního přání. Celková kapacita jachty činí až 30 členů posádky a umožňuje tak dostatek prostoru k pohodlnému a nezapomenutelnému zážitku z plavby.

luxusni jachta Oceanco Stiletto

Moderně vybavené fitness centrum s plochými obrazovkami ve zdi, vodní „garáž“ plná hraček pro zábavu na i pod vodou a prosklené vnitřní atrium jsou prvky, které uchvátí doslova každého. Hybridní pohon propůjčuje jachtě neobvyklou dynamiku až k maximální rychlosti 18,5 uzlů.

Oceanco Stiletto – nová luxusní jachta Luxusní jachta Oceanco Stiletto Oceanco Stiletto luxusní super jachta

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář