Nový interiér pro Maserati GranTurismo

Máte doma GranTurismo a již Vás omrzela přístrojová deska, interiér se Vám přestává líbit a hledáte způsob jak to napravit? Bulharští specialisté na automobilové interiéry – Vilner, přicházejí na trh s novou úpravou interiéru pro Maserati GranTurismo. Výsledkem je nádherná podívaná na černo-červené čalounění napříč celým kokpitem a neskutečně detailní práce.

Interiér Maserati GranTurismo

Kombinace černé kůže, červeného prošití a různých červených akcentů v interiéru působí skutečně jako umělecké dílo. Dokonce i střed volantu, opěrky hlavy, samotný volant, celá palubní deska a středová konzole jsou vyvedeny v černo-červené. Všechno samozřejmě není pouze kůže, jelikož by se například na palubní desce její odlesk odrážel na čelním skle, ale také kvalitní černá alcantara. Interiér touto úpravou kokpitu neskutečně ožil a celý vůz tak dostal nádech ještě většího luxusu. Ostatně společnost Vilner není v tomto oboru žádným nováčkem a za pouhých 15 let své existence, se dokázala prosadit mezi předními úpravci jako Hamman, Brabus, Mansory, Schnitzer apod.

Luxusní Maserati GranTurismo

Bohužel společnost Vilner nenabízí žádné další úpravy vozu, zejména motoru nebo podvozku. Takže pokud chcete větší výkon, nezbyde Vám nic jiného než koupit model Maserati GranTurismo MC Stradale, který produkuje výkon 460 koní a atakuje hranici maximální rychlosti 303 km/h. Nebo můžete kontaktovat společnost Novitec, která nabízí kompletní úpravu a přeplňování modelů GranTurismo. Čímž následně získáte ze svého MC Stradale výkon přes 649 koní. A v kombinaci s tímto nádherným interiérem od Vilneru, budete vlastnit extrémně rychlý ale přesto abnormálně pohodlný supersport.

Maserati GranTurismo - Vilner Maserati GranTurismo interiér Vilner Maserati GranTurismo Nový interiér pro Maserati GranTurismo

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář