Nový a ještě více luxusní Vertu Signature Touch

Oblíbený dotykový smartphone se od britského výrobce luxusních telefonů Vertu dočkal dalšího upgradu a tentokrát pořádného. Nový model Vertu Signature Touch, nabídne v kategorii luxusních telefonů nevídaný výkon a svými technickými specifikacemi zastíní ostatní konkurenty. Dokonce lze říci, že se jedná o aktuálně nejlepší telefon v modelové nabídce společnosti Vertu.

Luxusní smartphone Vertu

Nový Signature Touch upoutá Vaši pozornost zejména nádherným displayem o úhlopříčce 5,2 palce a s rozlišení Full HD. Samozřejmě, dneska už jsou na trhu mobilní telefony, které nabízejí rozlišení QHD, ale skutečně je potřebujete, když není rozdíl mezi FHD a QHD viditelný okem? Aktuální hustota obrazových bodů tak činí 428ppi, což je více než některá TOP zařízení na volném trhu. Nemluvě o tom, že display není chráněn žádným Gorilla Glass, ale vysoce pevným a kvalitním safírovým sklem páté generace.

Zadní kamera je nyní vybavena 21 Mpix čipem s čočkou o světlosti F2.2 a duální LED bleskem. Pryč jsou rozmazané momentky nebo nekvalitní fotografie. Vertu Signature Touch bez problému zastoupí i klasický fotoaparát a navíc díky speciálnímu „Image Signal Processor“ můžete natáčet videa ve 4K kvalitě. Přední kamera obsahuje klasický 2,1 Mpix chip, který bohatě dostačuje pro hovory přes Skype nebo k tvoření povedených selfie fotek.

Luxusní telefon Vertu

K čemu by Vám bylo kvalitní video bez kvalitního zvuku? Reproduktory jsou vybaveny technologií prostorového zvuku Dolby Digital Plus a díky vysokému uplinku a downlinku, je kvalita zvuku absolutně bez konkurence.

Co se týká těla, ze kterého je telefon vyroben, jde o klasickou kombinaci jemné telecí kůže s titanem třídy 5. Samozřejmě jde o ruční práci a nový Vertu Signature Touch patří mezi luxusními smartphony co se zpracování týče, mezi absolutní špičku. Zadní výklopná dvířka slouží pro vložení paměťové microSD karty a SIM karty ve formátu NANO (NanoSIM). Až Vám dojde vnitřní paměť o kapacitě 64GB, můžete tak vložit kartu do neuvěřitelné velikosti až 2TB (2000 GB).

Společně s operačním systémem Android Lollipop (v5.1) se v telefonu rozrostla i nabídka služeb Vertu. Ke klasické službě Vertu Concierge nyní přibila i služba Vertu Life a Vertu Certainty. Nyní už opravdu bude stačit pouze stisknout tlačítko a vše kolem Vás se dá do pohybu.

Luxusní telefon Vertu Signature Touch

Aby všechno fungovalo jak má, je zapotřebí výkonného procesoru a dostatečné paměti RAM. V tomto případě se jedná o procesor Qualcomm® Snapdragon™ 810 Octa-core a operační paměť s velikostí 4 GB, což ke klasickým operacím bohatě, ale opravdu bohatě dostačuje. Jelikož firma Vertu připravuje mobilní telefony pro každou zemi, je jasné, že ani zde není vše ponecháno náhodě. Jako klasicky fungují všechna pásma GSM, WCDMA, HSPA a nově i 4G LTE. S novým Vertu Signature Touch tak budete připojeni k internetu opravdu kdekoliv. A to i díky Wi-Fi která podporuje standardy a/ac/b/g/n včetně WAPI pro Čínskou republiku. Mezi další konektivitou nalezneme NFC, MHL, bezdrátové nabíjení nebo Bluetooth verze 4.

Co se cen týká, všechno záleží na Vaší představě a úpravě telefonu. Mezi základní kombinace s titanem patří tyto kůže: Jet Calf, Garnet Calf, Grape Lizard, Pure Jet Lizard, Jet Alligator, Pure Navy Alligator, Clous de Paris Alligator a Pure Jet Red Gold. Každý materiál lze uzpůsobit ať už vyrytím monogramů nebo přesně dle Vašich představ. A kolik že za tenhle luxusní telefon bude Vertu chtít? Cena nového Vertu Signature Touch začíná na 9 900 dolarech (cca 250 000 Kč) a končí na 21 000 dolarech (cca 525 000 Kč). Vybrané butiky (zejména Harrods v Londýně) jej budou mít exkluzivně od 25. srpna do 8. října. V klasickém butiku Vertu bude telefon k dostání o týden později, tedy od 16 října 2015.

Luxusní telefon Vertu - Signature Touch Vertu Signature Touch luxusní telefon Nový vertu Signature Touch Luxusní smartphone Vertu Signature Touch Vertu - luxusní smartphone Signature Touch Luxusní telefony Vertu Nový Vertu Signature

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář