Novitec Torado – Lamborghini Aventador LP700-4

Novitec Group, známý úpravce převážně italských sportovních automobilů nyní představil novinku – upravený vůz Lamborghini Aventador LP700-4.
Novitec Torado je nová divize, která má na starosti úpravy vozů Lamborghini. Připojuje se tak k divizím Novitec Rosso (úpravy vozů Ferrari), Novitec Tridente (vozy Maserati) a SPOFEC (vozy Rolls-Royce).Novitec Torado Lamborghini Aventador LP700-4

V balíčku pro vůz Aventador získáte upravenou řídící jednotku, aktivní výfukový systém – s ovládáním z kabiny a výškově nastavitelný podvozek který vznikl ve spolupráci se společností KW Automotive. Díky těmto úpravám vzrostl výkon vozu na 718 hp a 709 Nm.
Pokud nevyužijete výhod výškově stavitelného podvozku, je k dispozici sada progresivních pružin, které vůz sníží o 30 milimetrů.

Dále zde naleznete nová 20-palcová přední a 21-palcová zadní kola s pneumatikami o rozměru 255/30 a 355/25. A nebyl by to Novitec kdyby nedošlo i k drobným úpravám exteriéru.
Těšit se můžete na aero-kit který obsahuje dvoudílný přední spoiler, upravené postranní prahy, víko zavazadlového prostoru včetně vzduchových kanálů, upravené přívody vzduchu k brzdové soustavě, zadní difuzor na stavitelné křídlo. Vše je samozřejmě vyrobeno z uhlíkových vláken.
Novitec Torado nabízí i široké možnosti upravení interiéru. Můžete si vybrat od hladkých karbonových panelů až po kompletní přečalounění všech povrchů Alcantarou.

Novitec Torado – Lamborghini Aventador LP700-4 Novitec Torado Lamborghini Aventador LP700 Novitec Torado Lamborghini Aventador Novitec Torado Lamborghini Aventador 3 Novitec Torado – Lamborghini Aventador LP700 Novitec Torado Lamborghini Aventador 1 Novitec Torado Lamborghini Aventador 2 Novitec Torado Aventador LP700-4

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář